Хліб може бути причиною хронічної мігрені

Збір коштів на потреби армії України
30.03.2021

Хліб може бути причиною хронічної мігрені

Якщо ви дуже любити хліб, то вам варто задуматися…

Деяким людям краще відмовитися від вживання хліба. Справа в тому, що у людей з непереносимістю глютену цей продукт може викликати хронічну мігрень. Через 30-60 хвилин після вживання хлібобулочних виробів у вас почне боліти голова.

Про це повідомляє видання “Новини Ю”.

Багато людей, які страждають від непереносимості глютену, скаржаться на помутніння в голові і дивне відчуття відсутності балансу в житті. Вони не думають, що це пов’язано з вживанням хліба.

Якщо вам знайоме це почуття своєрідного “туману” в голові, спробуйте перестати їсти борошняне.

Головні болі — досить поширена проблема, але людям, що страждають від непереносимості глютену, вона дуже добре знайома. Зазвичай у них починає боліти голова через 30-60 хвилин після їжі. Попутно головний біль супроводжується розмитим зором і болем навколо очей.

До речі, є ще варіант не відмовляти собі в задоволенні – це купувати безглютеновий хліб. На такому продукті зазвичай є вказівка і його склад.

Також хліб не рекомендують їсти при фіброміалгії.

Фіброміалгія — це хронічне захворювання, яке викликає сильний біль в м’язах, зв’язках і сухожиллях. Страждають від неї приблизно 4% населення Землі — головним чином, жінки.

На думку багатьох фахівців в області охорони здоров’я, звичка уникати борошняних продуктів може полегшити симптоми цієї хвороби.

, , переглядів: 737

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *