Хочеш фото з гарбузами? Їдь до Тернополя

Збір коштів на потреби армії України
04.10.2021

Хочеш фото з гарбузами? Їдь до Тернополя

 У селі Острів поблизу Тернополя облаштували найбільшу в області фотозону із гарбузів. Для її створення використали понад 15 тонн гарбузів

"Використали понад 15 тонн гарбузів": біля Тернополя облаштували найбільшу в області гарбузову фотозону (ФОТО)

Вхід сюди безкоштовний  з 11:00 до 18:00 і зайти треба гарбузовою аркою. Гори з гарбузів та тюки з соломи, що завалені кабаками. Тут багато фотолокацій наче у справжній фотостудії: дзеркало, гойдалка, лаунж зона — усе посеред гарбузів. Кольори — від жовтогарячого до яскравого помаранчевого.

Гарбузи звозили з усієї області та найбільше їх із села з промовистою назвою Гарбузів. Безкоштоковну фотолокацію для усіх охочих зробити ефектні осінні фото облаштувала родина місцевих підприємців Івана та Тетяни Чайківських. Подружжя хоче, щоб осінь заграла для усіх яскравішими барвами. Бавляться гарбузиками і маленькі діти, батьки яких привозять з міста, щоб показати іграшки від природи.

Сюди ж обіцяють привезти найбільшого гарбуза Тернопільської області. Його оберуть через оголошений в соцмережі конкурс. Власник найважчого кабака отримає винагороду.

 

Іван Чайківський розповів на своїй сторінці у мережі Facebook, щоб скористатись фотозоною, потрібно лише відсканувати QR-код та підписатись на сторінку @i.chaykivskyy в Instagram.

Розфарбуйте свою осінь гарбузовими кольорами. Гарбуз передає різнобарв’я та весь колорит цієї пори року, він є невід’ємним атрибутом фотозйомок в осінню пору. Разом з дружиною Тетяною запрошуємо Вас усіх на локацію, де ви зможете з своїми рідними, друзями, дітками не тільки зробити осінню фотосесію, а й просто гарно провести час. Одягайтесь по-осінньому, беріть з собою каву та з радістю і веселим настроєм завітайте,

– поділився Іван Чайківський.

, переглядів: 1 134

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *