Хто кому друг за знаком Зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
07.07.2015

Хто кому друг за знаком Зодіаку

 

Нерідко ми обираємо собі таких друзів, що рідні та знайомі просто шоковані – настільки дивний союз дуже різних людей. Чому ми іноді на підпускаємо до себе ну просто ідеальних людей… Астрологи пояснюють: у кожного знаку зодіаку є характерні риси, які мають велике значення для дружніх стосунків.

ОВЕН
Овни дружать із Близнюками, Водоліями, Левами і Стрільцями.
Оскільки цей знак належить до стихії Вогню, то в його представників яскраво виражені лідерські якості. Овни запальні й легко ображаються. Це дуже впливає на дружбу. В цілому, вони завжди готові підтримати друга, але іноді можуть зробити неправильний вибір і піти в сторону матеріального, а не духовного.

ТЕЛЕЦЬ
Тельці дружать з Рибами, Раками, Дівами і Козерогами.
Це другий знак у списку Зодіаку. Ним керує стихія Землі. За рахунок цього Тельці відомі розвиненими організаторськими здібностями. У них поділу між друзями та родиною. Вони відносяться до всіх однаково тепло. До них завжди можна звернутися за порадою і допомогою. Якщо вони з кимось дружать, то не пошкодують нічого для гарного друга.


БЛИЗНЮКИ
Близнюки дружать з Овнами, Левами, Терезами та Водоліями.
Цей знак відноситься до Повітряної стихії. Близнюків хвалять їхню комунікабельність і за товариський характер. Як правило, у них багато друзів. Вони гарні слухачі і досить гнучкі у спілкуванні, можуть сприймати абсолютно різних людей. Але найбільше вони цінують інтелект, їхні друзі не поступаються їм у цьому.


РАК
Раки дружать з Тельцями, Дівами, Скорпіонами і Рибами.
Як представник Водної стихії, Рак доволі закритий і схильний до рефлексії. Вони можуть підтримувати своїх друзів, але заводити нові знайомства їм дуже важко. Раки будуть завжди вірні й віддані у дружбі, якщо не підривати їхню довіру. Найбільше їм подобається вирішувати проблеми своїх друзів, вони вважають це своїм моральним обов`язком.


ЛЕВ
Леви дружать із Близнюками, Терезами, Овнами і Стрільцями.
Досить агресивний знак, оскільки відноситься до стихії Вогню. Леви володіють хорошими організаторськими здібностями і прагнуть бути абсолютними лідерами у всьому. Проте їм непросто здружитися з ким-небудь, хоча вони люблять увагу. Леви дуже чутливі і бояться занадто близько підпускати до себе людей. Вони ретельно вибирають собі друзів, але навіть з ними воліють бути головними.


ДІВА
Діви дружать з Тельцями, Раками, Скорпіонами і Козерогами.
Типовий представник Земної стихії. Діви злегка таємничі й мають талант стратега. Їх називають «комунікаторами». Діви не дуже впевнені в собі, їм притаманна природна скромність. Найчастіше їм важко подружитися з людьми. Якщо ж вони починають з кимось дружити, то можна не сумніватися, що Діва дасть цінну пораду у важкій ситуації. Плюс до всього вони самі по собі надійні люди.


ТЕРЕЗИ
Терези дружать з Близнюками, Левами, Стрільцями і Водоліями.
Люди цього знаку належать до стихії Повітря. За характером вони є ідеалістами. Вони не хочуть бути абсолютними лідерами, але прагнуть контролювати все в своєму житті. Терези притягують до себе людей. Вони профі у питаннях консультації інших. Їм легко виявити всі плюси та мінуси ситуації, що склалася. Терези не переносять самотність і постійно шукають контакт із соціумом.


СКОРПІОН
Скорпіони дружать з Дівами, Козерогами, Раками і Рибами.
Скорпіонами управляє стихія Води. Вони відносяться до тих людей, які воліють бути на самоті. Як правило, у них обмежене коло друзів. Скорпіони в питаннях дружби проявляють мудрість. Однак з ними варто бути обережними, бо при одному неправильному кроці інші ризикують різко з друзів перетворитися на ворогів. Коли присутні турбота, повага й довіра, то дружба зі Скорпіоном може тривати роками.


СТРІЛЕЦЬ
Стрільці дружать з Терезами, Водоліями, Овнами та Левами.
Це представники Вогненної стихії. Вони мають відмінні комунікативними здібностями і самі по собі дуже хороші друзі. Стрільці відкриті й насолоджуються пригодами в колі друзів. З ними легко подружитися, тому що вони чарівні та ніколи не стануть диктувати свої умови. У питаннях дружби Стрільці дуже сміливі й рішучі.


КОЗЕРІГ
Козероги дружать зі Скорпіонами, Рибами, Тельцями і Дівами.
Знак, керований стихією Землі. У них є приховані якості лідера, які вони вважають за краще приховувати. До друзів Козероги ставляться лояльно і готові про них піклуватися. Вони воліють мати стабільні і довгострокові дружні стосунки. У їхньому бажанні допомогти не буває прихованих підтекстів, вони все роблять з чистими намірами для своїх друзів.


ВОДОЛІЙ
Водолії дружать зі Стрільцями, Овнами, Близнюками і Терезами.
Водолієм управляє Повітря. У них багато друзів, тому їм важко підтримувати стабільні відносини з усіма. Таким чином вони рідко розвивають з ким-небудь тісні дружні зв`язки. У Водоліїв вільний дух і вони не люблять, коли їм нав`язують свою думку, та й самі вони не стануть таким займатися. Єдине, що може послужити міцною ланкою для збереження міцних дружніх стосунків, – це інтелект.


РИБИ
Риби дружать з Козерогами, Тельцями, Раками і Скорпіонами.
Елемент, який управляє цим знаком – Вода. У спілкуванні з людьми Рибам допомагають творчий розум і навички комунікації. За своєю природою вони досить таємничі люди. Проте Риби щедрі і чуйні друзі. Вони вміють слухати й аналізувати інформацію. Дружба з ними дуже надійна.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Ідеального друга допоможе знайти гороскоп [+Відео]

Як захиститися від енергетичного вампіра?

Улюблені хобі 12 знаків зодіаку

, , , переглядів: 3 319

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *