Хто такі insta-мами і нащо вони це роблять?

Збір коштів на потреби армії України
25.08.2017

Хто такі insta-мами і нащо вони це роблять?

Фото одне за іншим, і з’являється відчуття, що материнство – це мед і що народити, ростити і виховувати дітей – це не таке вже й складне заняття. Всі ці колажі з маленькими ручками-ніжками, квітами, іграшками, стильним одягом, модними колясками, ліжечками з балдахінами і тому подібним викликають умиління і заздрість одночасно.


Крім того, варто зауважити, що правильно підібрані фільтри і вміла обробка фото також роблять свою справу. Ну а якщо ще й підпис буде «няшний», тоді взагалі хоч бери і собі дитинку народжуй. А головне – ніяких тобі брудних памперсів, зригування, набридливих криків. Все це залишається за кадром. Затьмарювати безхмарне Інста-материнство нікому не хочеться. Ось тільки від близьких подруг і знайомих ми постійно чуємо про іншу сторону медалі. І вона пахне ніяк не лавандою і навіть не півоніями.

У статті «Зустріч з Інста-мамою, або Етап “мати для соціальних медіа” в видання The New York Times Джинджер Кларк, психолог і професор Університету Південної Каліфорнії, порівнює бажання батьків «завоювати» популярність в Інстаграмі за допомогою своїх чад з театральною дією : «Звичайно ж, мило одягати і фотографувати своїх дітей не завжди погано, але коли батько робить це занадто часто і занадто настирливо, не питаючи дитини, хоче він цього чи ні в даний момент, останній може подумати, що його сприймають як ляльку і відносяться до нього не серйозно ». Крім того, експерт підкреслює, що посил, який батьки дають дитині, фотографуючи його, дуже важливий: «Малюк повинен розуміти, що всі ці перевдягання і позування на камеру – лише гра, але ніяк не його” робота “», – додає психолог.

До слова, деякі жінки вже почали проявляти «протест» проти цієї негласної цензури, яка визнає виключно приємні сторони материнства. Нещодавно одна новоспечена мама Аманда Бекон з Північної Кароліни, США, опублікувала знімок, де вона одягнена в величезний «підгузник для мам». Таким чином жінка хотіла розвіяти міфи про «красу» післяпологового періоду та показати реальність.

У материнстві багато прекрасного, ніхто не сперечається, але все-таки, дивлячись на ці розчулюючі фото, часом здається, що ми живемо в якомусь бутафорському світі, де всі намагаються прикрасити дійсність. А так хотілося б чогось справжнього, і побільше.

, , , переглядів: 1 318

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *