Хвороба XXI століття: як instagram знищує унікальність

Збір коштів на потреби армії України
08.05.2017

Хвороба XXI століття: як instagram знищує унікальність

Як відомо, Instagram – це дуже популярний додаток. І факти говорять самі за себе, за статистикою, щодня в Instagram користувачі завантажують близько 40 мільйонів фотографій, ставлять 8500 “лайків” і залишають тисячі коментарів в секунду.

інстаграм 1

Чим так популярний Instagram?
У кожної людини є можливість показати своє життя, кожен день, кожен момент – що він їсть, який одяг надягає, як виглядає, де подорожує і т.д. В результаті в одному місці накопичилася величезна кількість нарцисів, які викладають по 10-20 постів кожен день!  У своєму прагненні здаватися не гірше за інших люди іноді доходять до демонстративного споживання. А хто з нас не був свідком такої сцени: заходиш в туалет помити руки в якомусь торговому центрі і натикаєшся на подруг, які позують мало не перед сушаркою для рук.

Отже, можна зробити висновок, що Instagram – сьогоденна залежність, від якої насправді важко відмовитись, тому що насамперед це – мода. Перевіримо, чи є залежність у вас? Отже, якщо:

1. Пряме попадання
Ви плануєте заздалегідь, коли краще розмістити нову фотографію, щоб вона зібрала найбільшу кількість заповітних сердечок. Звичайно- з восьми до десятої вечора, коли люди приходять з роботи і так само, як і ви, перевіряють оновлення в соцмережах.

інстаграм 4

2. InstaFollower
Вам життєво важливо знати, хто з підписників покинув ваш Instagram, і ви щиро не можете зрозуміти, за що вони з вами так вчинили. А Даша! Як вона могла – ви ж з нею зі школи дружите! Все, при зустрічі – ігноруйте.

3. #Самовираження
Хештеги стали для вас найпростішим способом виразити свої емоції. Ви навіть стали використовувати їх в розмові з друзями.

4. Нарцис

Ви можете розглядати власні фото по кілька хвилин, прикидати, скільки лайків і коментарів вони зберуть. А якщо побачите, що фотографія не користується популярністю, просто видаляєте її зі своєї сторінки.

5. Підготовка має значення
Наводити порядок ванній кімнаті, мити кожен її куточок, щоб в результаті отримати чудові #дзеркальніселфі.

інстаграм 3

6. Мережа ніколи не спить
Перед тим, як лягти спати, ви прокручуєте стрічку новин до останньої фотографії, тому що не можете заснути, якщо пропустите хоча б одну деталь. А вранці, ледь відкривши очі, робите те ж саме.

інстаграм 6

7. Insta-експерт

Ви рекламуєте продукцію, відповідаєте на десятки, а то і сотні повідомлень у діректі. А потім, дивитесь на популярні сторінки і дивуєтесь, чому у них більше підписників. І вас це неймовірно засмучує.

інстаграм 5

9. Весь світ – друзі
Ви вважаєте за обов’язок, розказати інста-світу про ранкову каву, справи на роботі та про список покупок на завтра. Приватне давно стало публічним, і чим більше ним цікавляться – тим вища ваша самооцінка.

Отже, будьте обережними, важливі моменти фотографуйте не на телефон, а очима. І пам’ятайте, що живе спілкування – набагато краще, ніж обмінюватися фото в соц. мережі.

, , переглядів: 2 499

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *