“Індіанці”, ” Капітошка”, “Дюймовочка”: чим рівненські батьки дивували на параді?

Збір коштів на потреби армії України
20.06.2017

Днями у Рівному відбувся вже шостий традиційний парад дитячих візочків. Батьки разом з дітками змагались у кращих ідеях оформлення та дизайну дитячих засобів пересування: візочків та колясок, самокатів та велосипедів. На святі зібрались активні та відповідальні батьки, які  об’єднуючи зусилля – творять дива, пропонуючи своїм дітям казкове дійство, що радує як маленьких так і дорослих рівнян.

 

 

Більше десятка команд із тюнінгованими візочками, колясками, самокатами чи велосипедами – зібрались продемонструвати командний дух та креатив, а також поборотись за призи від організаторів. Зокрема, оскільки свято організовували «тато-клубівці» то було проведено спеціальний конкурс для татусів, котрі змагались у «гнучкості» та виборювали кілограм «Українського морозива» та комплект солодощів від Цукерні «MAVKA».  Сере присутніх композицій  були і дві чарівні «русалоньки» на візочках з морською тематикою і тато з сином у вирішенні «Капітошка». Завітали на свято і флористи з візочком-трояндою «Дюймовочка», а поруч з нею був справжній «Джентльмен» на самокаті. Був і класичний «Ровер Україна» – як данина патріотичному вихованню молоді та яскравий приклад «імпортозаміщення» в дії. Проте найбільше овацій та свальних відгуків заслужили все ж дві найоригінальніші як на думку глядачів, так і журі команди. Сімейна команда «Індіанці» з композицією «Вігвам» – які набрали найбільше голосів у вболівальників та отримали приз глядацьких симпатій.

 

  •  Це найкраща робота як приклад деталізації образу. Присутні не тільки візочок у формі вігваму, але й зброя (спис і томагавк), костюми персонажів, включаючи наймолодшого і навіть грим – сказав голова журі Руслан Алексіюк

 

 

Найчисельнішою командою, в складі шести осіб стали учасники колективу «Марібель, або Пірати з Мокрого. Де було дві бабусі і тато з мамою і помічник та й головна «окраса» – чарівна пасажирка, що дала ім’я команді.

  • Чудове дійство, шість років тому – я з своїми дітьми теж брав участь в ньому і хочу запевнити, що донині позитивні емоції переповнюють мене навіть при спогадах. – каже співорганізатор параду, начальник управління культури і туризму рівненського виконкому Тарас Максименко.

Тато переможець, Сергій Тимощук поділився своїми враженнями від перемоги:

  • Брали участь вперше, але точно – не востаннє, це я вам гарантую.

 

 

 

До слова, парад дитячих візочків вже встигш стати  невід’ємною частиною  рівненького літа

До теми:

Підготовка до вагітності – хочу бути мамою

Супер дійство у Рівному: Фотосесія-вечірка для малюків

ТОП-30 порад батькам школярів молодших класів

Рівненське свято дитячих візочків

, , , , переглядів: 1 581

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *