iPhone позбудеться “чубчика”

Збір коштів на потреби армії України
12.01.2022

iPhone позбудеться “чубчика”

Вперше з 2017 року Apple кардинально оновить дизайн телефонів iPhone. Головне нововведення – «чубчик» піде в минуле, а смартфон отримає овальний виріз у формі пігулки.

Який він матиме вигляд наживо, показав розробник Джефф Гроссман в Twitter, передає УНІАН.

Як видно на фото, що з’явилося у мережі, нова модель матиме лише овальний отвір згори посередині екрану – без «чубчика», який вперше з’явився у iPhone X.

Ще з цікавих особливостей зовнішнього вигляду нових смартфонів можна виокремити блок основної камери, який тепер не випирає з корпусу, і тонший дизайн.

Новини про те, що у новій моделі може зникнути типовий для останніх моделей Apple «чубчик», з’явилися ще раніше. Про це, зокрема, заявляли журналіст Марк Гурман з Bloomberg та інсайдер Dylandkt. Останній також наголошував, що базові моделі 14-го модельного ряду вийдуть в поточному дизайні без змін.

Презентація нових айфонів відбудеться у вересні. Apple покаже чотири моделі: 6.7-дюймові iPhone 14 Max і 14 Pro Max, а також 6.1-дюймові iPhone 14 і 14 Pro. На цей раз без моделі mini, яка так і не змогла здобути велику популярність серед користувачів.

А вже в березні або квітні відбудеться прем’єра нового бюджетного iPhone SE. Зовні він буде точною копією випущеного два роки тому iPhone SE (2020), тобто нагадувати «вісімку». Єдиною важливою відмінністю новинки від поточної моделі стане використання нового чипсета з підтримкою 5G.

переглядів: 537

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *