Історія: знамениті сукні Valentino

Збір коштів на потреби армії України
17.05.2017

Історія: знамениті сукні Valentino

Засновнику будинку моди Valentino виповнилось 85 років. Валентино Гаравані з тієї епохи, коли дизайнерів називали кутюр’є, а моді вчилися в Школі витончених мистецтв. З тих пір девізом Валентино Гаравані стала фраза «Жоден чоловік не хоче бачити поруч із собою жінку, одягнену як хлопчик!» Згадуємо краще, що було в проміжку між ними.

У 1962 році у флорентійському Palazzo Pitti дизайнер представив колекцію Gotha, зіркою якої стало знамените червоне плаття. З того самого дня, він не втомлювався повторювати, що для нього червоний – це уособлення жіночності, і розрізняв більше ніж 30 відтінків улюбленого кольору.

Анжеліка Х’юстон, нині актриса і режисер, в 70-х працювала моделлю і стала обличчям декількох рекламних кампаній Valentino Haute Couture. Знімок Джана Паоло Барбьері, де вона позує в жовтому квітковому плаття, став одним з найулюбленіших для дизайнера.

Своїм успіхом Валентино також зобов’язаний Елізабет Тейлор. Актриса однією з перших звернула увагу на талант молодого італійця. Сам же Гаравані згадував, що вона була дуже вимогливою та ефектною жінкою . І звичайно, вибрала найдорожчу його сукню.

А у 1995 році Клаудія Шиффер закривала показ кутюрної колекції Valentino у весільній сукні з шовку і органзи. Після цього вона встигла стати обличчям декількох рекламних кампаній модного Дому та самого Гаравані. Тому ні для кого не було несподіванкою, що саме у нього в 2002 році вона замовила сукню для власного весілля. «Її сукня міг пошити тільки один чоловік», – написали тоді в Evening Standard.

Валентино завжди називали королем червоних доріжок, причому цілком закономірно, і заключний вихід на подіум його останньої колекції був однією довгою килимовою доріжкою з моделями в однакових червоних сукнях.

Завершивши свою роботу в модному Домі, він продовжує створювати моделі для особливих клієнтів і особливих випадків. Тому пам’ятаймо та пишаймося, адже саме Гаравані започаткував відчуття “правильного” стилю та став провідною фігурою індустрії ще за життя.

, , , переглядів: 1 546

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *