IV oнлайн-вікторина від Представництва Європейського Союзу в Україні

Збір коштів на потреби армії України
24.01.2018

IV oнлайн-вікторина від Представництва Європейського Союзу в Україні

Перевір свої знання про Європу та вигравай подарунки!

LIGHT пропонує рівнянам спробувати себе у вікторині на тему Європи та Євросоюзу, що стартувала 12 січня. Це вже четверта за рахунком щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина від Представництва ЄС в Україні.  Найуспішніші з учасників отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Пройти Євровікторину можна на сайті www.euroquiz.org.ua. Вікторина проходитиме в п’ять етапів з січня по квітень 2018 року.

Організатори підготували дві категорії питань. Щоб завершити вікторину потрібно відповісти учасникам до 14 років на 15 запитань в раунді, а тим, хто старший за цей вік на 20-25 запитань в раунді.

Усі без виключення учасники, які пройдуть 5 раундів вікторини, зможуть отримати електронний сертифікат про участь у Євровікторині і дізнатися нові вражаючі факти про ЄС.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті www.euroquiz.org.ua

Основні правила вікторини

1. Євровікторина триває 3 місяці (з 12 січня до 11 квітня 2018 року).

2. Євровікторина має 5 раундів. Кожні 17-20 днів запитання будуть оновлюватись, про що ви будете повідомлені електронною поштою.

3. Вікторину можна проходити необмежену кількість разів, але призи отримають тільки перші 100 учасників з кожної категорії, що пройшли всі 5 раундів та отримали найвищий рейтинг поміж всіх. Ви можете пройти обидва рівні складності, але приз можна отримати лише один раз.

4. Основний критерій рейтингу – кількість балів, за якими будуть визначені переможці вікторини автоматично. Учасник вікторини може відслідковувати набрану кількість балів .

5. Бали можна заробити за швидкість та успішність проходження раунду. Кожен учасник може проходити один раунд безліч разів, однак зарахованим буде тільки найвищий результат.

6. Як зазначено вище учасник вікторини може отримати внутрішню валюту – квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати. Додаткові квізкоіни можна отримати за поширення вікторини в соціальних мережах. Певну кількість накопиченої валюти кожен гравець може обміняти на сувенір від Представництва ЄС. Обмін валюти буде відбуватися в кінці кожного раунду.

Проект «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Варто поспішати зареєструватись! Перший раунд триває з 12 до 29 січня!

Контактна інформація: ask@euroquiz.org.ua та за телефоном (044)-425-77-09

, , , , переглядів: 1 198

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *