KALUSH готує особливий виступ в Нацвідборі на Євробачення

Збір коштів на потреби армії України
28.01.2022

KALUSH готує особливий виступ в Нацвідборі на Євробачення

Фольк гурт KALUSH Orchestra, який увійшов до фіналу Нацвідбору на “Євробачення-2022”, акцентує увагу на нове звучання і українську етнічність.

Гурт планує презентувати трек “Stefania”, яким вражатиме під час прямого ефіру 12 лютого, за декілька днів до фінального відбору.

За словами лідера гурту Олега Псюка, зараз у KALUSH щільний концертний графік по містах України, буває навіть по два концерти на день, що досить складно поєднувати паралельно ще й з підготовкою до Нацвідбору.

Про сон ми на цей час забули, але нічого страшного. Ми віддаємося творчому процесу на повну і віримо, що це у майбутньому принесе свої плоди.

У фіналі Нацвідбору ви почуєте живе виконання декількох інструментів одночасно, український фольклор у поєднанні з репом та багато драйву. Не хочеться зараз розкривати деталей.

Адже, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Тому 12 лютого вмикайтеся і будьте разом з нами на одній хвилі,

– говорить Олег Псюк.

Про що пісня Stefania

Що стосується самого треку “Stefania”, то тут лідер гурту більш багатослівний.

За його словами, цей трек, як і всі роботи гурту KALUSH та KALUSH ORCHESTRA засновані на власних життєвих історіях та переживаннях колективу. Трек Stefania – про найдорожчу людину, маму, який був написаний усім складом гурту.

Моя мама ще не чула цей трек. Було б дуже круто, якби він переміг, і у прямому ефірі я заспівав спеціально для неї цю пісню ще раз. Зізнаюся, що цей трек присвячений моїй мамі і це найкраще, що я колись для неї робив,

– зазначає Олег Псюк.

, , переглядів: 765

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *