Китайський гороскоп: 12 тварин – покровителів свого року

Збір коштів на потреби армії України
19.02.2015

Китайський гороскоп: 12 тварин – покровителів свого року

 Багато людей цікавляться, чому східна астрлогія відрізняється від західної і що  лежить в основі традиційного східного (китайського) календаря.

 

Вважається, що астрологія виникла в Китаї приблизно в третьому тисячолітті до нашої ери. Фахівці в цій галузі завжди користувалися великою пошаною і повагою, до них зверталися за порадою імператори і воєначальники, представники влади й багаті торговці.

Приблизно в середині другого тисячоліття до нашої ери в Китаї був розроблений 60-річний цикл, заснований на чергуванні 12 тварин (кожне з них керує одним роком) і п`яти елементів (вогонь, вода, земля, дерево, метал), привносять особливі риси в характер людини, що народилася в тому чи іншому році.

Тварини, яким китайці довірили управління роками – щур, бик, тигр, кролик (кіт), дракон, змія, кінь, вівця (коза), півень, собака, свиня, – обрані не випадково. Згідно з легендою, саме ці звірі прийшли попрощатися з Буддою, коли той залишав Землю.

За іншою версією, щура було доручено запросити інших звірів до імператора, який і повинен був вибрати управителів для років; по третє – між ними було влаштовано змагання з плавання та бігу. Всі легенди сходяться на тому, що права відкривати цикл щур домоглася нечесним шляхом, а хитрістю, а тому людям, що народилися у відведені їй роки, властива спритність.

Потрібно пам`ятати, що в основі традиційного китайського астрологічного циклу лежить місячний календар, відмінний від григоріанського. Тому люди, що народилися в січні або на початку лютого, іноді «підкоряються» знаку попереднього року. Визначити, в який саме рік за китайським календарем ви народилися, можна за допомогою спеціальних таблиць.
 
 
 

 
 
12 тварин, кожна з яких є покровителем свого року, розділені на чотири «тріади».

У першу тріаду входять Щур, Дракон і Мавпа. Люди, що народилися у відповідні роки, енергійні та діяльні. Вони можуть бути дуже добрі або дуже злі, але не знають середини. Щура і Дракона відрізняє досить авторитарний стиль спілкування, Мавпа домагається свого більш дипломатичним шляхом. Здебільшого люди цих знаків розумні, чарівні, але схильні довіряти стереотипам.

У другу тріаду входять Бик, Змія і Півень. Всі вони завойовують перемогу нелегкою працею, постійними і невтомними зусиллями. Їхня працьовитість гідна похвали, а вміння планувати свої дії заслуговує захоплення! До того ж люди, що народилися у відповідні роки, зазвичай ласкаві, терплячі й пунктуальні.

Третю тріаду складають Тигр, Кінь і Собака. Вони як магнітом притягуються один до одного і відрізняються особливим, гуманістичним поглядом на світ, що, втім, не заважає Коню бути егоїстом. Людям цих трьох знаків притаманне вміння вправно вести бесіду, переконувати людей, легко налагоджувати контакти. Кожен з них має багато знайомих, але по-справжньому потребує лише одну близьку людину, якій зможе довірити всі секрети.

Четверта тріада – Кролик (Кіт), Вівця (Коза) і Свиня. Їх відрізняє прагнення до красивого життя, загострене почуття прекрасного і виражені творчі здібності. Всі вони артистичні, володіють розвиненою інтуїцією і хорошими манерами. Їхні душі створені для любові і перетворюють її в справжнє мистецтво. Але при всіх своїх перевагах, знаки четвертої тріади ніби позбавлені якоїсь внутрішньої жорсткості, особливої енергетики, необхідної для справжнього успіху.
 
СТАТТІ ДО ТЕМИ:
 
 

 

, , , переглядів: 12 225

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *