Китайський гороскоп: кожна Коза має свій норов

Збір коштів на потреби армії України
18.02.2015

 

Китайці вважають, що діти, народжені в рік Кози, швидше за інших отримують три дари небес – хороший дім, щасливу сім`ю і процвітання. Але щоб реалізувати себе в житті, потрібний характер. У Кіз він є. Але ці кози такі різні, бо народились у різні роки під впливом 5 різних стихій – Металу, Води, Дерева, Вогню та Землі.


1955, 2015 (з 19 лютого) – рік Дерев`яної Кози

Стихія Дерева сприяє появі на світ людей з м`яким характером і відкритою душею. Через це Дерев`яна Коза легко може потрапити під чужий вплив – як хороший, так і поганий. Вона дружить з величезною кількістю людей і займається різноманітними справами, іноді одночасно декількома, створюючи безлад навколо себе. Народжені в рік Кози та стихії Дерева чуйні, завжди готові допомогти, але люблять попліткувати. Вони вміють викликати довіру. Незважаючи на свій дещо легковажний характер, Дерев’яні Кози  непогано розуміються у фінансах – але це швидше завдяки інтуїції, а не аналітичним здібностям.

 
1967, 2027 – рік Вогняної Кози

Згідно з китайським гороскопом, рік Кози і стихія Вогню сприяють посиленню таких людських якостей, як цілеспрямованість і вміння добиватися поставлених цілей. Вогняна Коза завжди намагається доводити до кінця розпочату справу, особливо якщо вона обіцяє непогані результати. Вогняна Кізонька вміє користуватися своєю чарівністю і володіє всіма необхідними вивертами, щоб привернути увагу до своєї персони і причарувати. Має розвинену уяву, живий і товариський характер, прагнення до світського життя й гідного оточення. Народжені в рік Вогняної Кози здатні на різкі вибрики й несподівані стрибки «наліво», але це лише підкреслює їх чарівність. 

 
1979, 2039 – рік Земляної Кози

За східним гороскопом Земляна Коза – мила і сором`язлива істота. Вона завжди уважна до друзів, близьких і просто знайомих – завжди вислухає і постарається допомогти. Добрі, турботливі й уважні, Кізоньки  нагадують вірних і відданих дружин минулих століть, які зараз зустрічаються все рідше і рідше. Все найбільш жіночне, невловиме, ніжне і таємниче зібрано в гороскопі Кози, що знаходиться в стихії Землі. Вона не тільки вміє співчувати, але також розумна, любить читати, має велике коло друзів.

 
1931, 1991, 2051 – рік Металевої Кози

Зрозуміло, що й характер буде, мов сталь – не надто м`який і поступливий. Металеві Кози часто досягають успіху в житті завдяки тому, що не схильні розмінюватися на дрібниці й уміють наполегливо працювати. Вони впевнені у своїх силах і тому менше ниють і нарікають на труднощі. І все ж вони часто хвилюються через дрібниці і шукають допомоги та підтримки в оточуючих, хоча запросто могли б упоратися самі. Ці люди щедро обдаровані художнім талантом, у них прекрасний смак і любов до предметів мистецтва, і в творчості та мистецтві вони можуть досягти неабияких висот.

 
1943, 2003, 2063 – рік Водяної Кози

Стихія води, згідно з китайським гороскопом року Кози, робить цих людей м`якими і доброзичливими, вони цінують затишок і комфорт у всьому. Це ж стосується і взаємин, де Водяна Коза неконфліктна і вміє знайти спільну мову з людьми. З друзями вони воліють підтримувати легкі, не дуже тісні стосунки. Вони завжди знають, з ким треба мати справу, щоб домогтися максимальних результатів мінімальними зусиллями. Однак, Водяний Козі часто не вистачає терпіння, щоб, взявшись за справу, довести її до кінця. Вона вміє пожартувати і посміятися над іншими, але робить це не зі зла, і на неї рідко ображаються. Понад усе вона цінує приємну домашню обстановку, де із комфортом та задоволенням розслабляється.
 
 

 

переглядів: 1 180

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *