Коли надягати шапку? Лікар розповіла, коли головний убір потрібно натягнути на голову та вуха

Збір коштів на потреби армії України
30.10.2021

Коли надягати шапку? Лікар розповіла, коли головний убір потрібно натягнути на голову та вуха

Лікар-трихолог Ольга Кохас пояснила, при якій температурі повітря без головного убору на вулицю виходити не варто.

Шапки гачком схеми в'язання новинки. Модні тренди шапок для жінок в новому  році. Відео: «В'язання шапки хусткової в'язкою»

Про це пише видання Storinka.

У період похолодання багато людей не починають носити головні убори майже до настання морозів. Але це дуже небезпечно, оскільки спазм судин голови може статися навіть при незначному “мінусі” і часом навіть при невеликому “плюсі”. Мають значення також і інші погодні фактори – сильний холодний вітер відчувається і впливає на організм навіть при комфортній температурі.

“Потрібно дивитися на температуру на вулиці. Якщо вона мінус три градуси, то при вітрі це може відчуватися як мінус десять. Так сильно переохолоджувати шкіру голови не варто. За цим може виникнути проблема спазму судин”, – підкреслила Кохас.

Лікар додала, що спазм судин призводить до порушення живлення волосся і їх випадання. Крім того, часті спазми судин голови через переохолодження можуть викликати головні болі та інші неприємності зі здоров’ям.

“Стійкість людей іноді вражає. Але, якщо вони хочуть бути красивими, то треба пам’ятати, що наслідки спазмів судин – це випадання волосся. Якщо це ігнорувати, то шапку доведеться надягати, щоб приховати недолік волосся або носити перуку”, – зазначила медик.

Вона назвала температуру повітря на вулиці, при якій шапка вже життєво необхідна. Головний убір для збереження здоров’я волосся і судин голови потрібен від 0 градусів або при сильному вітрі. А ось при температурі -7 градусів, шапка вже життєво необхідна.

переглядів: 1 098

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *