Коли настане переломний момент у війні в Україні: прогноз астролога

Збір коштів на потреби армії України
24.06.2022

Коли настане переломний момент у війні в Україні: прогноз астролога

Це одне з головних питань, яке хвилює всіх українців та людей в інших країнах.

Вплив на хід війни

Багато астрологів пророкували влітку важке становище на фронтах і навіть загострення зіткнень. Це пояснювалося перебуванням Марса у знаку Овна з кінця весни. Такий астрологічний союз генерує енергію агресії, повну відсутність компромісів та небажання йти на поступки навіть у малому.

Ми справді спостерігаємо зараз, як у суспільстві та між державами зростає войовничість, агресія, кровопролитне з’ясування відносин. На жаль, цей аспект триватиме ще й у липні.

Переломний момент у знаку Близнюків

Астролог Валентина Віттрок пояснює, що у серпні 2022 року войовнича планета Марс увійде у знак Близнюків і перебуватиме там протягом восьми місяців. Для України таке розташування обіцяє помітне зниження інтенсивності бойових дій. До того ж, можливий навіть варіант завершення воєнної ситуації.

Велика ймовірність того, що енергія агресивного Марса трансформується із дій у слова, що стане початком конструктивного спілкування на всіх рівня , аж до найвищих. Іншими словами, на думку Віттрок, знову можуть розпочатися переговори.

Можливо, у цей час розпочнуться плідні переговори між протиборчими сторонами, які закінчаться укладанням мирного договору. Найімовірніше це відбудеться напередодні Дня Незалежності України.

Є шанси, що цей договір буде проміжним та тимчасовим. Але головне, що агресивні, масовані та кровопролитні бої припиняться. Хоча локальні зіткнення у різних частинах країни ще триватимуть.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

 

переглядів: 2 124

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *