Коли у червні краще стригти та фарбувати волосся?

Збір коштів на потреби армії України
24.05.2021

Місячний календар стрижок на червень 2021 допоможе зорієнтуватися, коли варто записатися на стрижку, а в які дні краще не чіпати своє волосся, коли будуть сприятливі дні для фарбування за місячним календарем

Курси перукаря в Луцьку – Навчальні курси

 

Фази Місяця в червні 2021 року

 • Спадаючий Місяць – до 9 червня і з 25 червня.
 • Молодик – 10 червня.
 • Зростаючий Місяць – з 11 по 23 червня.
 • Повня – 24 червня.

Місячний календар стрижок на червень 2021 по днях

 • 1 червня, 21-й місячний день, спадаючий Місяць у Рибах

Зробивши стрижку сьогодні, ти залучиш до себе фінансовий успіх і популярність. Розташування Місяця зараз сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду і стану волосся.

Допускається фарбування в будь-який вподобаний колір, він вийде яскравим і насиченим. Але, щоб привернути до себе правильних і потрібних тобі людей, варто пофарбувати волосся в світлий тон. В цілому, це сприятливий період для фарбування і тонування.

 • 2 червня, 22-й місячний день, спадаючий Місяць у Рибах

Якщо ти шукаєш джерело натхнення і енергії, сходи сьогодні в перукарню. Але пам’ятай, що занадто коротке волосся може негативно вплинути на твій соціальний статус.

Для поліпшення загального добробуту варто пофарбувати волосся в природний колір. В іншому випадку, волосся стає неслухняним і млявим, погано піддається укладанню.

 • 3 червня, 23-й місячний день, спадаючий Місяць в Овні

Сьогоднішня стрижка волосся – погана затія. Похід до перукаря значно збільшить ризик випадіння волосся і появи різних життєвих негараздів.

Кардинально змінювати колір волосся не варто, довір фарбування натуральними компонентами комусь зі своїх близьких. Об’ємні локони в твоїй укладці привернуть позитивну енергію.

 • 4 червня, 24-й місячний день, спадаючий Місяць в Овні

Не найкращий день для стрижки, проте нова укладка може стати для тебе відмінним рішенням. Вона допоможе залучити енергію і позитив.

Сприятливий день для фарбування в темний для тих, хто знаходиться в пошуку нової роботи або прагне справити враження на оточуючих. Успішно пройдуть експерименти з незвичайним тонуванням і фарбуванням.

 • 5 червня, 25-й місячний день, спадаючий Місяць в Овні

Сьогодні найкраще ніяк не змінювати зовнішній вигляд волосся. Зроби звичну для себе зачіску і відміни похід у перукарню.

Сприятливо фарбування волосся тільки в мідний або золотий колір, а інші відтінки можуть спровокувати конфліктні та стресові ситуації. Інші кольори можуть негативно вплинути на твій загальний стан.

 • 6 червня, 26-й місячний день, спадаючий Місяць у Тельці

Стрижка сьогодні може стати причиною появи лупи. Та й в цілому, сьогодні краще не міняти стиль своєї зачіски.

Розглянь варіант фарбування волосся в більш світлий відтінок. Це допоможе тобі справити враження на потрібних людей.

 • 7 червня, 27-й місячний день, спадаючий Місяць у Тельці

Сьогодні досить непоганий день для нової стрижки, вона допоможе знайти упевненість в собі й харизму. Але все ж не варто поспішати з походом у салон краси.

Один з найбільш сприятливих для фарбування днів. Кардинальна зміна кольору волосся дозволить запастися енергією здоров’я і грошового добробуту.

 • 8 червня, 28-й місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках

Сьогодні є ризик ослаблення імунітету через стрижки. Краще займися доглядом за волоссям, це позитивно відбитися на твоєму зовнішньому вигляді і внутрішньої гармонії.

Сьогодні допустима мінімальна зміна кольору — це допоможе зробити стабільним твоє становище в суспільстві. Зачіска сьогодні повинна бути простою і невигадливою.

 • 9 червня, 29-й місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках

Все ще не зовсім вдалий період для стрижки, але якщо ти все-таки задумала постригтися сьогодні, краще зробити коротку зачіску.

Несприятливий для фарбування день — може спровокувати фінансові та проблеми зі спілкуванням. Користь принесе масаж голови, приплив крові до коріння волосся прискорить його зростання і поліпшить загальний стан.

 • 10 червня, 30, 1-й місячний день, молодик у Близнюках

Стрижка в цю місячну добу готує тебе до енергетичного обміну з космосом. Ти відчуєш прилив сил для подальшої роботи. Цей день буде наповнений теплими і приємними почуттями.

Відклади сьогодні візит до перукаря. Фарбування волосся спричинить деякі незручності і навіть відверне від важливіших справ. Волосся стає неслухняним і млявим, погано піддається укладці.

 • 11 червня, 2-й місячний день, зростаючий Місяць у Раку

Стрижка в цей час може абсолютно непередбачувано вплинути на стан волосся. Якщо ти любиш сюрпризи і несподіванки, можеш запланувати стрижку на сьогодні.

Фарбувати волосся можна, вибираючи природні барвники, це принесе енергію грошового прибутку. Загальний стан волосся таким чином значно покращиться.

 • 12 червня, 3-й місячний день, зростаючий Місяць у Раку

Стрижки в цей день будуть сприяти зміцненню волосся. Також сьогодні можна завити волосся – кучері вийдуть красивими і будуть довго триматися.

Природа сьогодні даруватиме тобі енергію, не варто надмірно ускладнювати зачіску. Зроби помірне фарбування, наприклад, тільки підфарбуй коріння волосся. Волосся, пофарбоване природними барвниками, дозволять тобі домогтися успіху в кар’єрі.

 • 13 червня, 4-й місячний день, зростаючий Місяць у Леві

Стрижка в цей день може перешкодити досягненню цілей і доставити чималий дискомфорт. Краще відкласти її до більш сприятливого періоду.

Не шукай нові відтінки, а зберігай свій колишній колір. Тільки фарбування волосся в природний відтінок, рослинними барвниками дозволить зберегти стабільність в роботі й фінансах.

 • 14 червня, 5-й місячний день, зростаючий Місяць у Леві

Сьогодні потрібно бути акуратною з волоссям, вони зараз неслухняні. Але в іншому, стрижка сьогодні допоможе поліпшити матеріальний стан і призведе до благополуччя.

Пофарбувавши волосся натуральними барвниками в світлий тон, залучиш ділові зв’язки. Пофарбуй у свій натуральний колір чи зміни його на один— два тони. Ти можеш зважитися на невеликі експерименти із зовнішністю.

 • 15 червня, 6-й місячний день, зростаючий Місяць у Леві

Сьогодні можна залучити фінансову удачу, зробивши класичну зачіску. А стрижка в цей день допоможе позбутися хвороб.

Фарбувати волосся не варто, можна спровокувати розлад у родині або колективі. Щоб привернути позитивну енергію, зроби сувору, класичну зачіску, але не занадто високу. Загальний стан волосся не зміниться.

 • 16 червня, 7-й місячний день, зростаючий Місяць у Діві

Краще не проводити ніяких маніпуляцій з волоссям. Стрижка сьогодні призведе до конфліктів і нерозуміння з оточуючими людьми, тому краще її відкласти.

Завдяки фарбуванню, ти станеш впевненіше в своїй жіночій привабливості, зросте твоя сексуальна енергія. Але водночас від цієї маніпуляції волосся може стати неслухняним.

 • 17 червня, 8-й місячний день, зростаючий Місяць у Діві

Бажання виявитися в центрі уваги шляхом зміни іміджу може зіграти з тобою злий жарт. Зробивши стрижку, ти погано вплинеш на свій духовний стан і ставлення до тебе інших людей.

Будь— який кардинальний вплив на волосся сьогодні не є сприятливим. Пофарбувавши волосся, ти поставиш під удар свій авторитет.

 • 18 червня, 9-й місячний день, зростаючий Місяць у Терезах

Сьогодні не зовсім підходящий для стрижки день, старайся не піддаватися спокусам і негативним емоціям. Зате професійно підібрана зачіска поліпшить твоє самопочуття.

Боротися з недугами і негативними емоціями можна за допомогою фарбування в природні відтінки. Обирай високоякісні натуральні барвники, природні пігменти позитивно вплинуть на твій імунітет.

 • 19 червня, 10-й місячний день, зростаючий Місяць у Терезах

Якщо ти хочеш швидко відростити волосся, то зроби стрижку сьогодні. Місяць допоможе зберегти і навіть поліпшити стан волосся. Ось тільки приділи увагу здоров’ю.

Варто робити фарбування, щоб позбутися невдач і залучити позитивну енергію. Успішно пройдуть фарбування й мелірування. Використовуй для фарбування хну або басму, і твоє волосся буде виглядати здоровим і доглянутим.

 • 20 червня, 11-й місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні

Стрижка в цей день несприятливо вплине на стан твого здоров’я і принесе негативні емоції. Якість твої волосся також погіршиться.

Нейтральний день для зміни кольору волосся, можна підфарбувати відросле коріння. Природні барвники дозволять покращити комунікативні навички, позбутися непорозумінь на роботі і в сім’ї.

Приховане фарбування на темне волосся. Фото без освітлення, світле, на середні волосся, карі

 •  21 червня, 12-й місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні

Зараз чудовий час для будь-яких дій з волоссям. Змінивши зачіску сьогодні, ти придбаєш дивний спокій і наповнишся енергетичною силою.

Сьогодні цілком підходящий і вдалий день для будь-яких процедур із волоссям. Завдяки цьому ти зможеш впоратися з великою кількістю інформації.

 • 22 червня, 13-й місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці

Підстригаючи волосся сьогодні, ти покращуєш матеріальне становище, зміцнюєш здоров’я і піднімаєш свою інтуїцію до небес. Краще не мити голову, займися цим в інший день.

Кардинальна зміна кольору волосся приверне до тебе інтерес протилежної статі. Забарвлення натуральними барвниками так само приверне грошову енергію.

 • 23 червня, 14-й місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці

Сьогодні краще уникнути стрижки волосся, зроби просту зачіску з проділом. Стрижка зараз лише допоможе швидко відростити волосся, але ніяк не поліпшить їх стан.

Суперечливий день. Фарбування волосся вкрай небажано. До зачіски сьогодні потрібно поставитися дуже відповідально, не варто довіряти її чужій людині. Зміни в зовнішності в цей день необхідні тим, хто прагне до змін свого душевного стану.

 • 24 червня, 15-й місячний день, зростаючий Місяць у Козерозі

Не варто сьогодні міняти стиль своєї зачіски. Це може стати причиною твого поганого самопочуття і настрою. Це може навіть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Перемозі в справах може сприяти незначна зміна кольору волосся. Енергетично сильний день, найлегше буде змиритися з будь— яким розчаруванням. Він не змінює загального стану волосся, навпаки — воно стає неслухняним, укладка довго не тримається.

 • 25 червня, 16-й місячний день, повня у Козерозі

Зараз стрижка впливає на відносини з протилежною статтю, причому вкрай непередбачувано. Тому, якщо ти не хочеш нарватися на пов’язані з цим проблеми, краще не стригтися сьогодні.

День зниженої активності. Для досягнення внутрішньої гармонії та спокою можна пофарбувати волосся в темний тон натуральними рослинними барвниками. А ось освітлення сьогодні менш сприятливе.

 • 26 червня, 17-й місячний день, спадаючий Місяць у Водолії

Сьогодні невідповідний день для кардинальної зміни іміджу. Тому якщо ти зібралася в перукарню, не роби нічого нового і яскравого.

Для поліпшення взаєморозуміння з оточуючими варто пофарбувати волосся в світлий або рудий колір. День прекрасно підходить для отримання нової інформації, навчання або підвищення кваліфікації.

 • 27 червня, 18-й місячний день, спадаючий Місяць у Водолії

Підходящий період для стрижки. Будь-які робочі питання будуть вирішуватися легко, а відносини з оточуючими помітно покращаться, якщо ти підстрижешся.

Фарбування волосся може не виправдати очікування, колір яскравим довго не буде і потьмяніє. Щоб “замаскуватися” від турбот і неприємностей, зроби фарбування в темний колір.

 • 28 червня, 18-й місячний день, спадаючий Місяць у Рибах

Якщо ти хочеш зберегти з усіма гарні відносини, краще не роби стрижку сьогодні. Замість цього зроби гарну і хитромудру зачіску, наприклад, з косами.

Будь обережніше зі зміною кольору волосся, тому що твій вибір може не виправдати очікування, і незабаром доведеться перефарбовуватися. Якщо процедури не уникнути, віддай перевагу темним тонам.

 • 29 червня, 19-й місячний день, спадаючий Місяць у Рибах

Стрижку сьогодні робити небажано, краще просто помити голову і доглянути за волоссям. Якщо ти залишиш волосся розпущеним, частіше розчісуй його, це приверне позитивну енергію.

На цей день можна планувати фарбування волосся, особливо, якщо хочеш завести тривалі ділові контакти. Експериментуй з кольором, твоє волосся буде довго залишатися здоровим і сяючим. Краще використовуй рослинні барвники.

 • 30 червня, 20-й місячний день, спадаючий Місяць у Рибах

Непоганий день для зміни зачіски, ти зможеш поліпшити емоційний фон і настрій. Постарайся провести день в самоаналізі і медитації. Однак стрижку робити не варто.

Фарбування волосся в цей день краще відкласти. Зате можеш зробити доглядові процедури для волосся, після них покращиться структура, зростання прискориться, випадання помітно зменшиться.

, переглядів: 1 414

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *