Коли у травні сприятливі дні для стрижки волосся, а коли похід до перукаря краще відкласти?

Збір коштів на потреби армії України
27.04.2021

Місячний календар стрижок на травень 2021 року допоможе вибрати правильний день для походу до салону. Тут ви дізнаєтеся, які сприятливі і несприятливі дні для походу до салону краси, а також  коли саме планувати різні типи процедур: від обрізання кінчиків і зміни форми зачіски до процедур з укріплення пасом і масажу голови.

1 травня 2021 року — субота — 19, 20 місячний день

Місяць у Козерозі, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Місячний календар стрижок на травень 2021 року прогнозує, що нова стрижка допоможе полюбити відображення у дзеркалі і притягнути до себе позитивні емоції. Однак фарбувати волосся сьогодні протипоказано.

2 травня 2021 року — неділя — 20, 21 місячний день

Місяць у Козерозі, убутний Місяць

Вкрай сприятливий день для стрижки

Стрижка 2 травня дуже сприятливо вплине на зачіску: локони наче оживуть і дозволять вам надовго забути про посічені кінчики, випадання волосся й невдалу укладку. Фарбування також пройде вдало.

3 травня 2021 року — понеділок — 21, 22 місячний день

Місяць у Водолії, убутний Місяць (третя чверть)

У цілому сприятливий день для стрижки

Візит до перукаря у 21-й місячний день — однозначно хороша ідея. Вона допоможе здобути прихильність потрібних людей і подарує натхнення для нових досягнень у професійній сфері.

4 травня 2021 року — вівторок — 22, 23 місячний день

Місяць у Водолії, убутний Місяць

З 12:00 — несприятливий день для стрижки

Стрижка в цей день просто протипоказана. Звісно, якщо ви не хочете стати учасником конфліктів чи неприємних ситуацій. У цей день краще не дозволяти стороннім людям торкатися свого волосся, тому, якщо фарбуватися, то лише у близьких чи рідних вам людей.

5 травня 2021 року — середа — 23, 24 місячний день

Місяць у Рибах, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Будь-який вплив на волосся в цей день може несприятливо вплинути на локони або шкіру голови: фарбування може спричинити ламкість локонів, а після стрижки є шанси зустрітися з лупою.

6 травня 2021 року — четвер — 24, 25 місячний день

Місяць у Рибах, убутний Місяць

Вкрай несприятливий день для стрижки

Нова зачіска в цей день протипоказана. Якщо ви не хочете, аби перукар зіпсував вам настрій невдалою довжиною чи відтінком волосся, який вас не влаштовує, відкладіть маніпуляції з пасмами на інший день.

7 травня 2021 року — п’ятниця — 25, 26 місячний день

Місяць у Рибах, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Якщо на вас чекає важлива зустріч, можете пофарбувати волосся натуральними барвниками у близький до природного відтінок, щоб справити хороше враження. А от стригти волосся й кардинально змінювати імідж сьогодні не варто.

8 травня 2021 року — субота — 26, 27 місячний день

Місяць в Овні, убутний Місяць

З 12:00 — сприятливий день для стрижки і фарбування

Новий відтінок шевелюри й незвична для вас форма зачіски подарують впевненість у собі, харизму і привернуть погляди протилежної статі. А сам факт походу до салону краси неабияк підніме вам настрій.

9 травня 2021 року — неділя — 27, 28 місячний день

Місяць в Овні, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування

Після стрижки у 28-й місячний день вами можуть оволодіти негативні емоції. Причина цьому — несприятливий час для підстригання кінчиків та інших маніпуляцій, які можуть погіршити стан волосся.

10 травня 2021 року — понеділок — 28, 29 місячний день

Місяць у Тельці, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Місячний календар стрижок описує цей день як сприятливий для будь-яких маніпуляцій із волоссям. Зміна довжини може надихнути вас на перегляд своїх життєвих правил і звичок, а нова форма допоможе стати більш впевненою в собі.

11 травня 2021 року — вівторок — 29, 30, 1 місячний день

Місяць у Тельці, новий Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Стрижка в день нового Місяця — хороша ідея, особливо в тому випадку, якщо ви хочете позбутися посічених кінчиків і подарувати волоссю здоровий вигляд. Нове відображення у дзеркалі зарядить вас позитивом і натхненням.

12 травня 2021 року — середа — 1, 2 місячний день

Місяць у Тельці, висхідний Місяць

Сприятливий день для експериментів

Місяць у Тельці допоможе втілити стрижку вашої мрії в реальність і отримати задоволення від зміни зовнішності. Записуйтесь до майстра, захопіть із собою референс нової зачіски і сміливість для експериментів.

13 травня 2021 року — четвер — 2, 3 місячний день

Місяць у Близнюках, висхідний Місяць

З 12:00 — сприятливий день для стрижки

Хочете стати авторитетом серед колег і покращити своє матеріальне становище? Саме час змінити імідж, у тому числі й зачіску. Пофарбуйте волосся у схожий до природного відтінок, надайте потрібну форму й довжину волосся.

14 травня 2021 року — п’ятниця — 3, 4 місячний день

Місяць у Близнюках, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

У цей день не варто ризикувати зі стрижкою, навіть у перевіреного майстра. Волосся може стати неслухняним і не піддатливим до укладки, кінчики швидко посічуться, й зачіска матиме неохайний вигляд.

15 травня 2021 року — субота — 4, 5 місячний день

Місяць у Раку, висхідний Місяць

Сприятливий день для стрижки й доглядальних процедур

Сьогодні в салоні не відмовляйте собі ні в чому, чи це буде фарбування у сміливий відтінок, чи доглядальні процедури. Будь-які маніпуляції не лише покращать стан волосся, але й стануть причиною вашої усмішки.

16 травня 2021 року — неділя — 5, 6 місячний день

Місяць у Раку, висхідний Місяць

Не надто сприятливий день для стрижки

Якщо ви запланували стрижку на сьогодні, то старайтеся не зраджувати своїй звичній довжині та формі. Експерименти можуть нашкодити вашій кар’єрі та зірвати плани.

17 травня 2021 року — понеділок — 6, 7 місячний день

Місяць у Раку, висхідний Місяць

Дуже сприятливий день для зміни іміджу

Якщо ви хочете стати більш сексуальною і привернути увагу чоловіків, можете зробити це за допомогою нової стрижки і зміни відтінку волосся. Сьогодні можете дозволити собі спробувати незвичний колір чи оригінальне мелірування.

18 травня 2021 року — вівторок — 7, 8 місячний день

Місяць у Леві, висхідний Місяць

З 12:00 — сприятливий день для стрижки

Стрижка під знаком зодіака Лев дуже сприятливо впливає на стан волосся: пасма стануть густішими, об’ємнішими, а укладки виходитимуть максимально вдалими. Сьогодні будь-які маніпуляції з волоссям пройдуть вдало, у тому числі фарбування та тонування

19 травня 2021 року — середа — 8, 9 місячний день

Місяць у Леві, висхідний Місяць

Сприятливий день для зміни іміджу

Стрижка сьогодні підсилить вашу харизму і природну привабливість, а також допоможе позбутися невдач. Отож візит до перукаря — однозначно хороша ідея. У випадку, якщо ви бажаєте завести ділові контакти, пофарбуйте волосся рослинними барвниками.

20 травня 2021 року — четвер — 9, 10 місячний день

Місяць у Діві, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Місячний календар на травень 2021 року вказує на те, що стрижка 20 травня може спровокувати поганий настрій і зіпсувати ваш імідж серед оточення. Отже, візит до перукаря краще відкласти.

21 травня 2021 року — п’ятниця —10, 11 місячний день

Місяць у Діві, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Зміна іміджу сьогодні може позбавити вас душевного спокою, загострити внутрішні страхи й навіть призвести до депресії. Порада астрологів: пофарбуйте волосся у відтінок, близький до натурального, це допоможе надихнутися на реалізацію задуманих планів.

22 травня 2021 року — субота — 11, 12 місячний день

Місяць у Терезах, висхідний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування

Б’юті-процедури, пов’язані з волоссям, допоможуть вам абстрагуватися від негативу, старих образ і непотрібних думок. Фарбування теж буде хорошим планом на 22 травня, оскільки воно допоможе в розв’язання робочих питань.

23 травня 2021 року — неділя — 12, 13 місячний день

Місяць у Терезах, висхідний Місяць

Несприятливий день для зміни іміджу

На думку астрологів, цей день — не найвдаліший для походу до салону. Після стрижки волосся може стати пористим і неслухняним. Тим, у кого пасма в’ються від природи, зміна зачіски просто протипоказана.

24 травня 2021 року — понеділок — 13, 14 місячний день

Місяць у Скорпіоні, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Скорпіон — вкрай нестабільний знак, який може несприятливо вплинути на стан волосся і, крім цього, принести негативні емоції. Тому стригтися 24 травня небажано. Однак цей день підходить для фарбування волосся натуральними барвниками й оздоровчих процедур.

25 травня 2021 року — вівторок — 14, 15 місячний день

Місяць у Скорпіоні, висхідний Місяць

Загалом, несприятливий день для стрижки

У 15-й місячний день стрижка може негативно вплинути на ваш душевний стан. Якщо у вас є схильність до негативних думок, депресії та страху, до перукаря сьогодні краще не йти.

26 травня 2021 року — середа — 15, 16 місячний день

Місяць у Стрільці, повний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Волосся сьогодні краще чіпати мінімально. Будь-які зміни довжини можуть посіяти душевний неспокій і страх, а нова форма зачіски принесе незручності з укладкою. Від кардинальної зміни кольору також варто відмовитися, віддаючи перевагу непомітному тонуванню.

27 травня 2021 року — четвер — 16, 17 місячний день

Місяць у Стрільці, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

У перший день убутного Місяця стригти волосся варто лише в тому випадку, якщо хочете зупинити ріст волосся й укріпити волосяні фолікули. Фарбувати волосся сьогодні також не варто.

28 травня 2021 року — п’ятниця — 17, 18 місячний день

Місяць у Козерозі, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Можете сміливо записуватися до свого майстра на 28 травня. Ідеальний час для того, щоб освіжити зачіску! Форма стрижки буде триматися максимально довго, а результат від фарбування вас приємно здивує.

29 травня 2021 року — субота — 18 місячний день

Місяць у Козерозі, убутний Місяць

Загалом, сприятливий день для стрижки

Сьогодні вдалий день для візиту до вашого колориста: новий відтінок волосся допоможе відкинути непотрібні турботи й неприємності. Щодо стрижки й салонної укладки, вони також пройдуть успішно.

30 травня 2021 року — неділя — 18, 19 місячний день

Місяць у Водолії, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Стрижка в цей день може спровокувати проблеми з укладкою волосся: воно стане неслухняним і не буде піддаватись впливу навіть найбільш стійких стайлінгових засобів. Тож подумайте двічі, перш ніж записуватись до салону.

31 травня 2021 року — понеділок — 19, 20 місячний день

Місяць у Водолії, убутний Місяць

З 12:00 — сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Згідно з місячним календарем стрижок, зміна зачіски в останній день весни сприятливо вплине на стан вашого волосся: локони стануть більш густими та здоровими на вигляд. Кінчики будуть менше сіктися. Навіть, коли ви зробите стрижку каскад чи іншу ризиковану для волосся форму.

, переглядів: 839

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *