Коли Україна “очиститься” від окупантів: таролог поділилася прогнозом

Збір коштів на потреби армії України
29.04.2022

Коли Україна “очиститься” від окупантів: таролог поділилася прогнозом

Усі українці з нетерпінням чекають миру та закінчення війни, і за словами таролога Яни Пасинкової, ситуація може змінитися вже у перші тижні травня 2022 року. Про це вона розповіла виданню Fakty.

 
Експерт зазначила, що на питання щодо переговорів у неї випала карта перевернутого диявола. Це означає, що ми почнемо позбавлятися всієї нечисті на території України. І тоді переговори стануть пліднішими. Карти показали, що поки що рано видихати, всій країні доведеться перебувати в напрузі.
Переломними будуть перші два тижні травня. У будь-якому разі – наша перемога. Але перші два тижні травня переломні у плані того, наскільки швидко це станеться, а це залежить від рішень мільйонів людей, ну тисяч – це точно. Їхні рішення змінюються кожну секунду. Тому у плані переговорів буде краще, якщо вони будуть лише після того, як російські війська покинуть нашу країну ”, зазначила таролог.

Яна Пасинкова побачила, що остаточно “очиститися” від нечисті наша країна зможе вже ближче до осені.

Називати точну дату перемоги України поки що рано, оскільки у травні перейде “переломний” момент, який може як відстрочити її, так і наблизити.

Джерело: https://realist.online/

переглядів: 1 201

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *