Коли закінчиться війна і що буде з росією: прогноз астролога

Збір коштів на потреби армії України
11.04.2022

Коли закінчиться війна і що буде з росією: прогноз астролога

Головне питання, яке хвилює більшість українців – коли настане мир.

Своє бачення того, як на ситуацію в Україні та росії вплине розташування зірок і планет у найближчому майбутньому, розповіла астролог Валентина Віттрок.

Фатальний день за гороскопом

12 квітня – непроста дата. Це відзначають багато астрологів.

Річ у тім, що, окрім інших переміщень планет, цього дня станеться точне по’єднання Юпітера з Нептуном у знаку Риб. Це доволі рідкісне явище, яке спостерігається один раз на 166 років.

Історичні відомості

Валентина Віттрок проаналізувала, що відбувалося у минулому за аналогічного розташування небесних тіл. Адже історія циклічна, і вплив планет на події очевидний.

17 березня 1856 року під час з’єднання Нептуна з Юпітером у Рибах йшла російсько-турецька війна. В результаті було підписано Паризький договір, і росія, по суті, програла війну. Туреччина залишалася цілісною та незалежною, її гарантами виступили Велика Британія, Франція та Сардинія-П’ємонт. Бессарабія відійшла до Молдови, а росія втратила протекторат над Сербією та Валлахією. Цього разу Туреччина також є у переговорах, тож присутній ефект дежавю.

Астролог взяла дві дати у гороскопі росії:

  • 25.12.1991 о 20:38 – це підняття прапора рф;
  • 12.06.1990 о 13:45 – ухвалення декларації про створення рф.

Проаналізувавши перше становище, Валентина Вітрок зробила висновок:

З’єднання Нептуна з Юпітером вказують у карті 91-го року на положення транзитного Хірона у 8-му домі у напружених аспектах до місячних вузлів, на куспіді 8-го дому (по суті дому війни) розташоване транзитне рідкісне сполучення Нептун/Юпітер, планета війни – транзитний Плутон у поєднанні із Чорним Місяцем, що також може вказувати на поразки чи ілюзію виграшу . Транзитний Марс із 6-го дому хвороб робить напружений аспект до натального Плутона, до нього йде напружений аспект транзитного Місяця у 12-му домі. Натальний Плутон у карті росії на куспіді 4-го дому – руйнування та можливі втрати територій.

Далі Валентина Віттрок розглянула карту від 12.06.1990 року:

Натальний Плутон має опозицію до транзитного Урану, а в 3-му домі (підписання документів) розташований натальний Чорний Місяць у поєднанні з південним місячним вузлом у Скорпіоні в опозиції до Меркурія у Тельці. Телець (тотем України) та Меркурій тут задають тон підписанню документів , які, в цілому, звісно, не влаштовують росію. Найважливіше поєднання місяця: Нептун/Юпітер перебуває у домі хвороб і в напруженому аспекті до сонця росії. У цій карті ми також бачимо транзитне проходження Чорного Місяця (удари) по будинку авторитету росії, яка протягом усього року завдаватиме болючого удару по зв’язці Юпітер/Хірон у будинку авторитету.

Також, на думку астролога, у 2022 році на росію чекають на військові дії там, де колись не було вирішено територіальне питання, або повернення до старих військових справ держави. Це може бути Чечня, Придністров’я тощо. А на початку 23-го року планети не обіцяють мирного часу росії і, судячи з того, як проходить транзитний Плутон по 4-му дому гороскопа, який має відношення до території, цілісність росії як держави викликає великі сумніви.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

 

переглядів: 1 071

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *