Компанія Samsung віддалено блокуватиме вкрадені телевізори

Збір коштів на потреби армії України
26.08.2021

Компанія Samsung віддалено блокуватиме вкрадені телевізори

Нову функцію TV Block впровадила в свої телевізори компанія Samsung. Апгрейд дозволяє блокувати пристрій у разі крадіжки.

Про це повідомляє Главком з посиланням на SlashGear.

Коли телевізор Samsung підключається до інтернету, його серійний номер відправляється на сервер компанії і перевіряється на факт крадіжки. Якщо пристрій було вкрадено, спрацьовує система блокування, і всі функції телевізора відключаються.

Власники заблокованих помилково пристроїв можуть подати апеляцію, надавши доказ покупки.

Однак, якщо придбання телевізора було здійснене у неавторизованих реселерів або на чорному ринку, зробити це не вдасться.

Компанія заявила, що нова функція запобіжить перепродажу вкрадених телевізорів. Однак TV Block не завадить шахраям розібрати телевізор і продати його деталі.

Функція TV Block – це частина прошивки нових смарт-ТВ Samsung. Вона вбудована в усі телевізори, випущені з 11 липня 2021 г. Однак це не означає, що вироблені раніше телевізори під обмеження не потрапляють. На них TV Block рано чи пізно з’явиться разом з черговим оновленням прошивки.

Таким чином, користувач, який купив смарт-ТВ Samsung, наприклад, три роки тому і давно викинув чеки про покупку і минулий гарантійний талон, може залишитися без придбаного за свої гроші пристрою.

, переглядів: 627

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *