Королева Іспанії Летиція одягла вишиванку, яку створила українка

Збір коштів на потреби армії України
30.04.2022

Королева Іспанії Летиція одягла вишиванку, яку створила українка

Українка Ольга із Івано-Франківська називає вишивку своїм хобі. Читайте, як її сорочка потрапила до гардеробу іспанської королеви.

На початку березня королева Іспанії Летиція вдягла на офіційний захід – благодійну зустріч Mutua Madrileña у Мадриді, вишиванку. Так монарх підтримала Україну.

Виявляється, створила сорочку для королеви Іспанії українка. Журналісти іспанського видання El Periódico de España розшукали жінку. Нею виявилася Ольга Соловей, вона родом із Івано-Франківська, а в Іспанію емігрувала задовго до війни. Зараз жінка живе у Мадриді, а вишивання її хобі.

В інтерв’ю іспанським журналістам Ольга розповіла, що створила вишиванку ще до війни в Україні. Сорочку Соловей виставила на продаж в українському магазині в Мадриді, де її купив на початку березня співробітник команди Летиції.

Ольга Соловей, яка створила вишиванку для королеви Летиції

Мені подруга надіслала фото у Facebook. Я не могла в це повірити, але відразу зрозуміла, що це моя сорочка: ці манжети без гудзиків із застібкою-липучкою, я роблю їх сама. Я тоді була дуже здивована і відчуваю гордість, – прокоментувала Ольга.

Вишивати українку навчила її бабуся та мама, коли їй було десять років. Зараз Ольга планує відкрити власний бізнес у Мадриді – магазин вишиванок.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

 

переглядів: 1 063

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *