Корисні лайфхаки: 5 заповідей дієти для чоловіків

Збір коштів на потреби армії України
24.01.2020

Корисні лайфхаки: 5 заповідей дієти для чоловіків

Хто сказав, що на дієті можуть сидіти тільки жінки? Правила здорової дієти працюють для всіх, у тому числі і для чоловіків. Це правда, з усього розмаїття дієт і порад фахівців вибрати щось дуже складно. Ми вже не знаємо, що «добре», а що «погано ». Саме тому ми ознайомилися з найпопулярнішими методами схуднення і зібрали 5 фундаментальних рекомендацій, які допоможуть Вам привести тіло у форму до літнього сезону!

Як втратити вагу? Це питання хвилює мільйони людей по всьому світу. І, як правило, проблема одна й та ж і всі отримують одні й ті ж поради. Але не всі отримую однакові результати. Ось чому іноді дуже корисно подивитися на проблему з іншого, нового ракурсу. Для того, щоб результат був позитивним, потрібно проаналізувати всі свої спроби схуднути, а також перейняти досвід у своїх друзів і знайомих. Потрібно зосередитися на порадах тих, хто успішно втратив вагу. Досвід і поради прямо з поля бою, де головний ворог – кілограми – цінна інформація в побудові стратегії бою із зайвою вагою.

Не купуйте хліб і цукор

96% чоловіків, які успішно схудли, відмовилися від цих інгредієнтів. Викресліть зі свого списку покупок пшеничне борошно, газовані напої, солодощі, чіпси та крекери. Ці продукти не тільки містять велику кількість вуглеводів, але і підвищують кров’яний тиск. Рівень цукру різко підвищується і як результат – поганий настрій і нестерпний голод. Саме тому потрібно уникати продуктів, які містять цукор або біле борошно.

Їжте більше протеїнів, «здорового жиру», їжі, яка багата на клітковину і злаками

Протеїни дають нам відчуття ситості, а також є прекрасною основою для роботи з м’язами. Жир також дає відчуття ситості і само собою, що їжа, яка містить жир, набагато смачніша. Клітковина дає відчуття ситості і уповільнює всмоктування вуглеводів в кров. Це допоможе Вам уникнути почуття втоми, яка супроводжує всі дієти і у Вас з’явиться більше енергії для робочого дня. Фінальним завершенням ідеального меню повинні стати овочі та фрукти, що містять багато клітковини і антиоксидантів.

Ніколи, чуєте, ніколи не відмовляйтеся від сніданку!

Ще одне правило, ефективність якого підтверджена дослідниками і практикується усіма здоровими чоловіками – це регулярний сніданок. Щоранку Ви прокидаєтесь, попереду довгий і важкий день і Вам потрібно якісне пальне, вірно? Адже Ваш організм мінімум 8 годин не отримував їжу! Вчені вивели формулу найкориснішого сніданку. Вони прийшли до висновку, що люди, сніданок яких багатий на протеїни і містить 610 калорій, протягом 8 місяців втрачали більше ваги, ніж ті, які споживали на сніданок 290 калорій і набагато менше протеїнів. Не дивлячись на те, що протягом дня вони поглинали однакову кількість калорій, ті, чий сніданок був більш калорійним, втрачали в середньому 20 кілограм. Крім того, їм було легше дотримуватися дієти.

Три рази на тиждень піднімайте штангу

Під час фізичних навантажень калорії згорають швидше, а метаболізм поліпшується. Проблема в тому, що чоловіки, які худнуть, соромляться ходити в тренажерний зал. Порада: почніть з легкої ваги, займайтеся вдома, на внутрішньому подвір’ї, в гаражі або підвалі. Зробіть тренування такими, щоб Вам хотілося до них повернутися.

Мотивація

Ті, у кого вона є, називають її ікс-фактор. Без мотивації ніякі рекомендації та настанови не принесуть бажаного результату, пам’ятайте – все у Вашій голові! Все починається в голові. Деякі чоловіки мотивують себе хорошими результатами інших людей, хтось вішає в холодильнику фотографії людей із зайвою вагою, Ви краще будь-кого знаєте, що стане для вас найкращою мотивацією. Пам’ятайте, все набагато простіше, коли у Вас є підтримка. Багато чоловіків мотивуються підтримкою друзів, які теж хочуть позбутися зайвої ваги.

, , , переглядів: 648

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *