“Краса врятує світ” або як допомогти хворим діткам і виграти б’юті-послугу

Збір коштів на потреби армії України
15.04.2021

Рівненська студія краси проводить розіграші, щоб допомогти хворим діткам

Студія краси Ксенії Зань – це атмосферне та затишне місце, де вас завжди  раді бачити. Але дівчата дбаюь не тільки про зовнішню красу, а і показують прекрасний приклад своїми добрими справами.

На разі дуже актуальний вислів «Краса врятує світ», адже за допомогою красивих образів, ми можемо не тільки розкрити всю красу дівчат, ай маємо можливість надавати хоть не велику фінансову допомогу діткам у лікуванні тяжких хвороб, – говорить засновниця студії Ксенія Зань.

Разом з командою краси та небайдужими рівнянами експерти студії перерахували кошти на лікування кількох дітей і не зупиняються на досягнутому. Так, зараз дівчата проводять лотерею на підтримку хворого Давидка.

 

Умови участі пості – Виставляємо на продаж номерочки

Один номерочок коштує 30грн

Ви купуєте будь яку кількість номерочків

Після закриття продажу всіх номерочків ми шляхом програмки «генератор випадкового числа», обираємо переможців,а їх тепер буде не один як було в минулих розіграшах, а цілих п‘ять🔥🔥🔥

Перелік призів є на цьому фото.

Зібрані кошти дівчата передають на лікування маленькому Давидку, де він разом з його близькими бореться зі своєю хворобою і де гроші потрібні не лише в конкретний день,а кожного дня,для підтримки його здоров‘я.

, , , переглядів: 846

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *