Красуня дня: Іванна Пристайович – нова учасниця конкурсу «Краса по-рівненськи» (ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
30.03.2017

Красуня дня: Іванна Пристайович – нова учасниця конкурсу «Краса по-рівненськи» (ФОТО)

Сайт «Цікаві новини Рівного» спільно із журналом «Вітаємо» влаштував конкурс для рівненських дівчат – «Краса по-рівненськи». Сьогодні маємо нову учасницю. Знайомтеся – Іванка Пристайович.

Іванка каже:

«Тільки ті, хто розпочинають абсурдні спроби, зможуть досягти неможливого» – у цих словах моє життєве кредо. Хто мене знає, той підтвердить!

Про себе дівчина розповіла:

Нещодавно я закінчила Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Правознавство», проте своє життя присвятила журналістиці. Зі студентських років була дописувачем інформаційного порталу «ОГО» та журналістом-волонтером порталу «Громадський простір». Вважаю, що наші досягнення відповідають нашим амбіціям. І, можливо, щоб задовільнити свої жіночі амбіції у 2012 році закінчила школу моделей «ARTmodels»

Також для власного саморозвитку я пройшла курс навчання у Школі універсального журналіста. Полюбляю брати участь у різноманітних корисних семінарах та тренінгах, які стимулюють до кар’єрного росту.

 

На сьогодні продовжую займатися журналістською діяльністю: працюю у політичній партії «Громадський контроль». У вільний час подобається «покопатися у собі», читаючи психологічну літературу. Одне з моїх хобі – handmade.


Успішна людина – успішна у всьому! Тому напевне це стимулює мене поєднувати роботу, активний відпочинок та виховання синочка. Для себе давно вивела чудову формулу успіху – «Ризик – досягнення – винагорода». Let’s forward!

 

Нагадуємо всім красуням – наш конкурс триває. Ознайомитися з умовами участі можна за посиланням. Надсилайте свої фото на електронну адресу strus1424@gmail.com та можливо саме ваші світлини прикрасять сторінки глянцевого журналу.

, , , переглядів: 3 633

Один коментар
  1. Зраджувати чоловіку — ще одне життєве кредо Іванки!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *