Красуня дня: Анастасія Наумчук – нова учасниця конкурсу «Краса по-рівненські» (ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
25.03.2017

Красуня дня: Анастасія Наумчук – нова учасниця конкурсу «Краса по-рівненські» (ФОТО)

Нагадаємо, сайт «Цікаві новини Рівного» спільно із журналом «Вітаємо» влаштував конкурс для рівненських дівчат – «Краса по-рівненські». Сьогодні маємо нову учасницю. Знайомтеся – Анастасія Наумчук.

Анастасія народилася у Рівному.

«З самого дитинства я займаюся спортом. Він охопив моє життя якось так непомітно і став його від`ємною частиною. З дитинства я займалася легкою атлетикою. Була на багатьох змаганнях, вигравала призові місця на різних дистанціях. Напевно, найбільше моє досягнення у цій галузі спорту-це ІІІ місце у Всеукраїнських змагання з легкої атлетики у бігу на 60 м.».


«Пізніше захотілось спробувати щось нове для себе, тому я почала займатися ще волейболом. Була на багатьох змаганнях, у різних містах. Довелось вибирати між чимось одним і я вибрала волейбол».


«Маю багато нагород, але саме дороге, що подарував мені спорт – це емоції, які неможливо описати і передати, нових друзів, знайомих. Відчуття перед стартом або виходом на ігровий майданчик, боротьба, поразки, перемоги, травми…»


«Так склалось, на жаль, що зараз за станом свого здоров`я я уже не займаюсь ним. Але як часто він мені сниться. Важко уявити себе без нього і більшу частину свого життя, яку я віддала спорту».


«Також мене цікавить психологія. Хоча, я не читаю книги видатних психологів, проте я дуже захоплююсь нею. Мені подобається спостерігати за людьми, їхньою поведінкою, емоціями. Мої друзі і знайомі часто говорять, що з мене вийшов би чудовий психолог».


«Цікавлюся політикою, слідкую за новинами. А ще я дуже люблю дітей. Легко знаходжу спільну мову не лише з дітками, а й з іншими людьми. Моя мрія дуже примітивна: я хочу побувати у Парижі і навчитись гарно шити одяг. Мені подобаються прості люди, щирі у своїх почуттях і бажаннях, відкриті та чесні».


 

Нагадуємо всім красуням – наш конкурс триває. Ознайомитися з умовами участі можна за посиланням. Надсилайте свої фото на електронну адресу strus1424@gmail.com та можливо саме ваші фото прикрасять сторінки глянцевого журналу.

, , , , переглядів: 2 918

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *