Красиві стрижки для жінок 50+

Збір коштів на потреби армії України
04.01.2023

Грамотно підібрана стрижка здатна змінити зовнішність жінки. У 50+ особливо важливо не помилитись із вибором. Давайте розглянемо 8 кращих стрижок для зрілих дам, які вигідно омолоджують образ і не потребують складного укладання.

Піксі з боковим чубчиком

Піксі з боковим чубчиком

Дуже задерикувата і динамічна стрижка. Вона однаково добре підходить як юним дівчатам, так і старшим жінкам.

Бічний чубчик додає зачісці оригінальності, підкреслює індивідуальність. Крім того, асиметрія наближає форму обличчя до овалу.

Піксі-боб

Піксі-боб

Стрижкою пиксі-боб називають комбінацію двох стильних стрижок. Вона виглядає максимально легко, невимушено і відмінно ладнає з різними видами чубчиків.

Каскад на середнє волосся

Каскад на середнє волосся

Якщо коротка стрижка не входить у ваші плани, варто придивитися до каскаду на середнє волосся. Такий варіант не потребує частого оновлення для збереження форми. Каскад підходить власницям і густого, і тонкого волосся.

Балаяж на коротке волосся

Балаяж на коротке волосся

За допомогою техніки балаяж колір м’яко розтягується по всій довжині волосся. Природні переходи від натурального кольору до блонду виглядають дуже стильно і сучасно.

Багатошаровий боб

Багатошаровий боб

З багатошаровими стрижками завжди можна досягти максимального обсягу. Стрижка боб елегантна та непідвладна часу, м’які шари на волоссі виглядають акуратно та структуровано.

Каре + холодний блонд

Каре + холодний блонд

Холодний блонд без жовтизни виглядає розкішно! Це один із наймодніших видів блонду зимового сезону. Каре чудово виглядає на світлому волоссі. Прямий чубчик підкреслює форму обличчя та глибину погляду.

Боб-каре з карамельними відблисками

 Боб-каре з карамельними відблисками

Теплі карамельні відблиски у волоссі освіжають, відволікають увагу від вікових змін шкіри. Стрижка боб-каре добре піддається укладанню.

Задерикуваті локони

Задерикуваті локони

Ідеальний варіант для жінок з хвилястим волоссям. Красиві кучері надають додатковий об’єм та легкість зачісці. Локони в натуральному кольорі чудово омолоджують зовнішність, роблять образ стильним і незабутнім.

Джерело: https://mega-music.pro/

 

 

 

 

 

 

, , , переглядів: 1 018

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *