Крім родзинок, рівнянин знайшов у кексі з «ЕКО-маркету» цвях

Збір коштів на потреби армії України
09.02.2017

Крім родзинок, рівнянин знайшов у кексі з «ЕКО-маркету» цвях

Рівнянин Дмитро Лазарєв розповів журналістам газети «Рівне Вечірнє» про те, як знайшов кількасантиметровий цвях у кексі, придбаному в «ЕКО-маркеті». Тепер за лікування зуба чоловік змушений заплатити 700 гривень.

Дмитро розповів, що купив кекс в супермаркеті у суботу, 4 лютого, а коли сів пити чай у понеділок, то не помітив у випічці цвях.

Читайте також: У рівненському супермаркеті «акційна» ціна вища за неакційну (ФОТОФАКТ)

– Коли звернувся до «ЕКО-маркету», то заступник директора рівненського магазину спершу визнав, що кекс їхній і що за лікування зуба мені компенсують кошти. Проте коли прийшов по копію чека, сказали, що жодної компенсації не буде. Хіба інший кекс можуть дати. Я написав офіційну претензію на ім`я директора магазину та звернувся до поліції, – каже пан Дмитро.

Якщо кошти не компенсують, чоловік буде звертатися до суду. У головному офісі «ЕКО-маркету» були здивовані цією заявою. Запевняють, що проведуть службове розслідування, – пише РВ.

Читайте також: Рівнянин розповів про випадок біля магазину: «Ніби свиням той хліб завозять»

Покупець зазначає, що з цим супермаркетом вже не вперше траплялися подібні випадки. Зокрема, за словами Дмитра Лазарєва, свого часу були нюанси з охоронцями, які грубіянили клієнтам.

, , , , , , переглядів: 768

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *