Куди краще виїхати з України від війни: корисні посилання

Збір коштів на потреби армії України
04.04.2022

Куди краще виїхати з України від війни: корисні посилання

Куди краще виїхати з України? Це питання дуже актуальне на тлі бойових дій на території нашої Батьківщини. У матеріалі розповідаємо про умови в різних країнах, де приймають біженців, а також ділимося корисними посиланнями.

 

На тлі бойових дій багато українців були змушені покинути будинки та знайти притулок у безпечніших областях країни. За даними ООН, близько 4 мільйонів людей уже виїхали за кордон, щоб урятувати свої життя та життя своїх дітей. У цьому матеріалі розповідаємо, куди краще поїхати від війни в Україні, та ділимося посиланнями, які стануть у нагоді біженцям.

 

Куди краще поїхати від війни в Україні

Світове співтовариство шоковане рішеннями та діями президента рф володимира путіна, який 24 лютого розв’язав повномасштабну війну в Україні. Цивілізовані країни надають допомогу нашій Батьківщині: накладають санкції на росію та її можновладців, виділяють фінанси, військову техніку та зброю. Чимало країн відкрили свої кордони для українців, які рятуюються від війни. Так, біженців із України приймають наступні держави:

 

Куди краще виїхати з України від війни: корисні посилання

Для біженців із України Новий канал опублікував корисні посилання на сайти. Тут зібрані державні та волонтерські організації, які українцям знайти житло, ліки, транспорт та сприяють в інших питаннях. Крім того, на цих ресурсах зібрана важлива юридична інформація: документи для перетину кордону, умови перебування, статус біженця тощо.

Польща

Румунія

Молдова

Словаччина

Латвія

переглядів: 508

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *