Куди поїхати на вихідні – 3 найцікавіші події на 22-23 травня

Збір коштів на потреби армії України
21.05.2021

Куди поїхати на вихідні – 3 найцікавіші події на 22-23 травня

Якщо тви ще не вирішили, що робити на вихідних, то ми підібрали три цікаві події, які варто побачити на вихідні 22-23 травня в Україні 

Фестиваль середньовічного бою “Зов героїв”

Київська область

Фестиваль середньовічного бою “Зов героїв” © прес-служба
  • Коли: 22-23 травня,
  • Де: Парк “Київська Русь”, село Копачів, Київська область.

22-23 травня в Стародавньому Києві пройде фестиваль середньовічного бою “Зов героїв”. На змагання приїдуть найсильніші спортсмени-бійці України, щоб у справжніх повноконтактних баталіях помірятися силами і вибрати найкращого. Середньовічний бій в останні роки набирає величезну популярність у всьому світі. Адже це бойове мистецтво поєднує неймовірне видовище, спортивний азарт, історичну достовірність і середньовічну романтику. Бійці збірної України з середньовічного бою — багаторазові чемпіони світу.

Змагання пройдуть за правилами середньовічного бою, в форматі одиночних поєдинків і групових боїв. Спортсмени надінуть важкі металеві обладунки, такі ж, що використовували воїни часів Середньовіччя, і покажуть свою доблесть в боях зі справжньою середньовічною зброєю, виготовленою за історичними зразками. Це не постановочні битви, тут все по-справжньому!

Змагання триватимуть протягом двох днів. У перервах між боями гості Стародавнього Києва насолодяться видовищними постановками на історичну тематику, кінними виступами і познайомляться з кіньми рідкісних стародавніх порід. Жителі Князівства запросять гостей взяти участь в давньослов’янських розвагах, танцювальних флеш-мобах і майстер-класах. Кульмінацією кожного з двох фестивальних днів стане вечірня програма з вогняними спецефектами і стріляниною з величезної середньовічної метальної зброї — требушет. Це єдине місце в Україні, де можна побачити требушет в дії!

Фестиваль повітряних куль “Кубок Поділля-2021”

Кам'янець-Подільський

Фестиваль повітряних куль в Кам’янці-Подільському © Depositphotos
  • Коли: 21-23 травня,
  • Де: Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

Фестиваль повітряних куль у Кам’янці-Подільському пройде з 21 по 23 травня 2021 року. В небо середньовічного Кам’янця-Подільського підніметься безліч повітряних куль в рамках традиційного фестивалю “Кубок Поділля”. Польоти повітряних куль будуть проходити над містом двічі в день рано вранці і ввечері за сприятливих погодних умов.

Польоти будуть виконуватися в складі групи. Всі бажаючі можуть записатися на польоти або ж помилуватися повітряними кулями, які будуть парити над старовинним і романтичним містом.

День міста Мукачево

Тур вихідного дня по Закарпаттю

Куди поїхати на вихідні в Україні: Замок Паланок © facebook.com/Mukachevo.net/
  • Коли: 22-23 травня,
  • Де: Мукачево, Закарпатська область

В 2021 році старовинне Закарпатське місто відзначить вже 1125 день народження. З цієї нагоди в місті вирішили влаштувати гуляння. Так, 22 травня відкриють оновлений парк ім. Андрія Кузьменка, там же пройде ярмарок морозива. У парку “Центральний” буде працювати святковий ярмарок та виступлять музичні колективи. Ще одна святкова локація розміститься в Замку Паланок. Там буде працювати “Мануфактура ремісників”, тир, ввечері відбудеться театралізована екскурсія “Замкова варта” і фаєр-шоу від театру вогню і світла “Flamberg”.

переглядів: 678

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *