“Купайтесь обережно” – закликають рятувальники!

Збір коштів на потреби армії України
22.08.2017

“Купайтесь обережно” – закликають рятувальники!

До кінця літа залишилось трішки більше тижня. Зрозуміла справа, що всім би хотілось вокористати їх на повну, “дожати” це літо на відірватись. Для такого відпочинку на думку одразу приходить прохододна водичка, в якій можна скупнутись. Аби запобігти нещасним випадкам та травмуванням, рятувальники провели профілактичний рейд місцями масового відпочинку людей поблизу водойм.

20 серпня Костопільські рятувальники провели профілактичний рейд місцями масового відпочинку людей на водоймах Малолюбашанської сільської ради. Відпочиваючим було роз’яснено правила безпечного поводження поблизу води та під час купання. Особливо рятувальники наголосили підліткам про заборону стрибків у воду адже дно водойми може змінюватися з часом, на тому місця де була рівна поверхня може утворитися проваля.

Рятувальники ж переконливо рекомендують людям бути надзвичайно обережними поблизу водних об’єктів та дотримуватися правил поведінки на водних об’єктах:

  • не лізьте у воду в незнайомому для вас місці;
  • уникайте води із швидкою течією;
  • не купайтеся напідпитку;
  • ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;
  • слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана;
  • на рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно чатують біля піщаних кіс, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти;

ЛАЙТ приднується до порад і нагадує: будьте уважні і не нехтуйте порадами фахівців!

, , , переглядів: 799

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *