Кузьма Скрябін. Він міряв стати водієм сміттєвоза, а став легендою

Збір коштів на потреби армії України
02.02.2017

Кузьма Скрябін. Він міряв стати водієм сміттєвоза, а став легендою

Відомий український співак, лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко загинув у дорожньо-транспортній пригоді 2 лютого 2015 року. Як ми вже повідомляли, рівнян запрошують в кафе, щоб вшанувати пам`ять Андрія Кузьменка.

Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма Скрябін, народився 17 серпня 1968 року в місті Новий Розділ на Львівщині, хоча дитинство та шкільні роки провів у Новояворівську.

Мати співака – вчитель музики, батько – інженер. Формування особистості проходило під впливом матері. Він часто згадував, як з першого класу мати «гумовим тапочком заганяла його в музичну школу», яку він закінчив по класу фортепіано. Як згадував Кузьма, в дитинстві він мріяв стати водієм сміттєвоза.

У 1979 році, коли Андрію було 10 років, він вперше почув пісню The Beatles – Lady Madonna, яка і стало першим поштовхом до меломанії.

Фото Галини Струс. 2015 рік. Вечір пам`яті Кузьми у Рівному

Початок музичної кар`єри

У 1983 році Кузьма познайомився з творчістю шотландської групи The Exploited, яка захопила його і назавжди змусила полюбити панк-музику.

За словами Кузьми, музика The Exploited ввімкнула у ньому зовсім іншу людину. Після цього він став танцювати, ходити на дискотеки і поширювати панк серед молоді. Так з`явилася група Ланцюгова реакція. Для репетицій групи використовувався актовий зал школи, де навчався Андрій.

У 1985 році він закінчив школу і намагався вступити у Львівський медінститут. У 1986 році Кузьма познайомився з Володимиром Шкондою, який був гітаристом. Спочатку вони тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Цю групу Кузьма називав першим етапом появи Скрябіна.

У 1987 році він написав пісні Lucky Now, Brother, Так То Вже Є. Спочатку майже всі пісні Кузьма писав англійською мовою, а потім перекладав їх на українську.
Точкою відліку для групи Скрябін стало прийняте 29 червня 1989 року спільне рішення учасників групи записати композицію Feel the Pain та її україномовний варіант – Чуєш біль.

Зоряний час

У 2000 році Кузьма став ведучим власного хіт-параду Гаряча сімка, який проіснував до 2002 року. У той же час у 2000 році Кузьма посварився з іншим учасником групи – Ростиславом Домишевським, що стало причиною чуток про розпад Скрябіна. Тим не менш, саме з 2000 року популярність Андрія почала стрімко зростати.

фото – obozrevatel.com

У 2003 році Кузьма став ведучим програми Шанс і Шейканемо разом зі співачкою Наталею Могилевською. У 2006 році була видана книга Кузьми – автобіографія «Я, Побєда і Берлін», яка стала неймовірно популярною і була перевидана кілька разів.

У 2008 році Кузьма створив гурт Пающіє труси, а у 2009 році став першим учителем гурту DZIDZIO.

Дискографія

2002 – Стриптиз, 2002 – Озимі люди, 2003 – Натура, 2004 – Альбом, 2005 – Танго, 2006 – Гламур, 2007 – Про любов?, 2009 – Моя еволюція.

Всього в гурту Скрябін налічується до 30 альбомів.

фото – vi.ill.in.ua

За матеріалами http://nv.ua.

, , , переглядів: 1 875

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *