Лайфхак, як швидко відварити моркву для салату і зробити її смачніше для вінегрету або олів’є

Збір коштів на потреби армії України
30.12.2021

Лайфхак, як швидко відварити моркву для салату і зробити її смачніше для вінегрету або олів’є

У кожного кулінара є власні секрети приготування новорічних салатів. У багатьох з них обов’язковим інгредієнтом є відварна морква.

Цей овоч вариться досить довго, але є кілька секретів, які допоможуть вам не тільки швидше моркву зварити, але і зробити її смачніше. Я

Для салатів вибирайте моркву середніх розмірів і бажано, щоб овочі всі були приблизно однакові за розміром. Так вони будуть однаково відварені й не буде різниці в смаку.

Перед варінням моркву потрібно ретельно перебрати та не використовувати ту, у якої є дефекти. Потім моркву потрібно добре промити під проточною водою.

Варіантів варіння моркви є кілька. Стандартний – на плиті, в каструлі з водою. Також можна відварити овочі в мультиварці або в мікрохвильовій печі.

На плиті морква вариться досить довго. Вода повинна повністю покривати овочі, а після закипання моркву варять ще близько пів години. Щоб скоротити цей час у два рази, моркву можна відразу нарізати шматочками.

Порізану моркву також заливаєте водою і ставите на вогонь. Закипить вона набагато швидше, а для варіння буде достатньо 15 хвилин. Щоб перевірити її готовність – проткніть моркву зубочисткою.

Якщо зубочистка м’яко входить до середини овоча, то сміливо можете вимикати вогонь.

В мультиварці морква вариться набагато швидше. Якщо ви заллєте її теплою водою і поставите звичайну програму варіння – вистачить і 10 хвилин.

У режимі пароварки процес займе більше часу, але так морква буде більш м’яка і смачна. Таким способом потрібно варити 25-30 хвилин.

Найшвидшим способом є варіння в мікрохвильовій печі. Моркву потрібно покласти в пакет, а потім поставити місткість в мікрохвильовку. Досить 5-8 хвилин, щоб овочі зварилися.

переглядів: 816

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *