Лайфхак з TikTok: як за 1 хвилину зробити об’ємну повсякденну зачіску

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2021

Лайфхак з TikTok: як за 1 хвилину зробити об’ємну повсякденну зачіску

Найпростіший і швидкий спосіб заплести гарний пучок- 1 умка для волосся, 1 простий туторіал і 1 хвилина

Щоб повторити одну і ту ж зачіску дівчини здатні придумати 100500 різних способів. Вчора нам було достатньо пари секунд, щоб зробити універсальний пучок і без гумки, в офісі будемо використовувати підручні предмети для фіксації, а сьогодні зупинимося на лайфхаку із трендів ТікТок-а і навчимося ще одному способу, як зробити ідеальний недбалий пучок менше ніж за хвилину.
Повсякденні зачіски — це тема універсальності, краси й мінімізації часу на їх створення. Традиційний пучок тому доказ. А ще, щоб напевно переконати тебе повторити трендову зачіску, додамо до цього можливість створити вау-ефект об’єму волосся. І це все без затискачів, сухого шампуню, щипців для завивки та інших додаткових хитрощів. Досить тільки розібратися в новій техніці створення зачіски пучок.
Гуру HairTok`ів Квінті Мірджам (@quintymirjam) стала новою сенсацією в створенні зачіски пучок швидше ніж за хвилину. У своєму профілі дівчина опублікувала туторіал, як лише кілька хитрих рухів допомагають їй зробити модний недбалий пучок з надійною фіксацією без шпильок і невидимок. Бонус-плюс: коли збираєш волосся таким способом, вони менше заламуються від гумки.

Хочемо зазначити відразу, техніка створення недбалого пучка проста, однак вимагає трохи практики. Але досить кілька днів і ти звикнеш робити модну зачіску менше, ніж за хвилину. Як? Розповідаємо:

  1. Збери волосся у хвіст і простягни його в гумку приблизно до середини.
  2. Долоню, яка тримає гумку, просунь всередину.
  3. Прокрути долоню, захопивши волосся тильною стороною.
  4. Внутрішню частину долоні поклади на хвіст, а другою — спусти гумку.
  5. Акуратно поправ пучок, і сховай кінчики волосся під гумку.

 

 

, переглядів: 663

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *