Лайфхак для дівчат” Як привернути увагу хлопця”

Збір коштів на потреби армії України
06.02.2018

Лайфхак для дівчат” Як привернути увагу хлопця”

Мабуть у кожної дівчини було таке, що вона немогла ніяк добитись уваги хлопця який їй дуже подобався. А ходити і вішатись йому на шию геть не хочеться, тому LIGHT вирішив взяти все в свої руки. Ми знайшли декілька порад які не тільки привернуть увагу потрібної вам людини так ще й допоможуть війднайти впевненість в собі.

 

1.Любіть себе

Для початку ви має полюбити себе.  Всі ваші недоліки, підкреслити і зробити їх вашою”ізюмінкою”.
Хлопець зверне увагу впершу чергу на ту дівчину, яка впевнена в собі, яка задоволена своїм життям та собою. Ваша впевненість повинна проявлятись в вашій мові, роботі, навіть при звичайній розмові з продавцем.

2.Веселіться куди б ви не пішли

Хлопець швидше зверне на вас увагу, якщо побачить, що ви добре проводите час. І хоча може бути складно прикинутися, що вам дійсно добре, коли ви складаєте іспит з математики або сидите на прийомі у дантиста, але ви повинні завжди залишатися позитивною, посміхатися і часто сміятися. Якщо хлопець побачить вас десь з друзями, то ви будете виглядати набагато привабливіше, якщо будете сміятися і все буде виглядати так, що вам весело.

3.Не показуйте, що вам відчайдушно хочеться його уваги

 Здорово час від часу ловити на собі погляд хлопця і продовжувати веселитися з друзями. Немає нічого хорошого в тому, що ви дивились на хлопця, занадто сильно йому посміхаєтеся, і відходите від своїх друзів в надії, що він підійде до вас. Не наносьте макіяж на публіці, не хвилюйтеся через ваш зовнішнього вигляду і не ходіть повз хлопця туди-сюди в надії, що він до вас підійде. Так він дійсно помітить вас – але не з кращого боку. Якщо він не помічає вас, то не квапте події, поплескуючи його по плечу або підморгуючи йому. Це його тільки відштовхне.

4.Приверніть його увагу

1.Пройдіть повз нього з гордо піднятою голову.
2.Зловіть його погляд
3.Складіть хороше перша враження про себе
4.Фліртуйте

5.Мова вашого тіла

Ваше тіло повинно говорити про те, що ви впевнені в собі,  що ви готові говорити з хлопцем. Тримайте голову прямо, не сутультеся, не схрещуйте руки на грудях. Перестаньте смикати ваші прикраси або одяг, так ви будете виглядати дуже напруженою. Навпаки, нахиліться до хлопця, щоб почути, що він говорить, злегка доторкніться до його руки, якщо все йде добре. Не втрачайте його уваги. Продовжуйте дивитися йому в очі, не відводьте погляд, щоб знайти в кімнаті ваших друзів, не перевіряйте свій телефон кожні 5 хвилин. Так хлопець може подумати, що у вас є більш цікаві справи, ніж розмова з ним.

6.Зацікавте його 

Будьте усміхненою та  цікавою. Знайдіть з ним спільну тему для розмови. Задавайте питання, хай зрозуміє, що він розумніший(для них це як “бальзам на душу”). Але не робіть себе геть “дурнушкою”його це може відштовхнути.

, , , , , переглядів: 1 109

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *