Лікар назвав 5 медичних препаратів, які знижують сексуальний потяг

16.03.2017

Лікар назвав 5 медичних препаратів, які знижують сексуальний потяг

Доктор медичних наук Джеймі Кнопман назвав 5 лікарських засобів, які знижують сексуальний потяг. Пристрасть і потяг у парі зникають не лише з віком. Зниження лібідо у жінок та чоловіків часто пов`язане із прийомом певних ліків.

Антидепресанти

Певні види антидепресантів (Целекса, Прозак, Золофт) підвищують рівень серотоніну або гормону щастя. Однак водночас вони можуть знижувати рівень лібідо і часом ускладнювати досягнення оргазму. Відмовлятись від антидепресантів лише через секс не варто, адже депресія – більший ворог інтимного життя. Експерт радить займатись спортом, адже науково доведено, що фізична активність підвищує лібідо та перейти на такі ліки, які не відносяться до класу селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну.

Читайте також: Вісім несподіваних фактів про секс, які вас точно здивують

Оральні контрацептиви

Один із численних побічних ефектів прийому протизаплідних таблеток – зниження лібідо. Жінки скаржаться на больові відчуття під час сексу та тривожність. Не дарма, адже оральні контрацептиви підвищують рівень гормону глобуліну, який знижує рівень тостесторену і позначається на лібідо.

Антигістамінні препарати

Коли у людини алергія, то відсутність бажання зайнятись сексом часто пов`язують із постійним чханням та нежиттю. Окрім цього ці ліки викликають постійну сонливість та втому. Насправді, знижувати лібідо можуть антигістамінні засоби, якими зазвичай боряться із алергією. Ці препарати висушують не тільки слизові носа, але і статевих органів.

Протисудомні засоби

Препарати фенітоїн (Дилантин) або карбамазепін (Тегретол) підвищують рівень гормону пролактину та можуть знижувати статевий потяг. Кнопман радить звернутись до лікаря, якщо прийом таких ліків дійсно руйнує інтимне життя.

Читайте також: Лікарі розповіли, чому секс дуже корисний для жіночого організму?

Знеболювальні

Сильні знеболювальні так звані опіоїдні анальгетики знижують рівень тестостерону і тим самим знижують сексуальний потяг. Експерти переконують, що зняти біль можна і неопіоїдними препаратами, фізіотерапією чи навіть хірургічним втручанням.

Джерело – 24tv.ua.

, , , , переглядів: 789

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *