Лінія один, лінія два: як змінювалась мода на брови

Збір коштів на потреби армії України
12.05.2017

Лінія один, лінія два: як змінювалась мода на брови

За минуле століття форма жіночих брів зазнала безліч змін – від намальованих ниточок до природних широких, які ще 10-15 років тому говорили б про неохайність. Адже, брови по праву вважаються основою будь-якого б’юті-образу. Від їх форми залежить вираз обличчя, очей і навіть те, яким буде ваш макіяж.

Трішки історії: на початку 20-го століття в моді були настільки тонкі брови, що вискубати так волоски було просто неможливо. Тому дівчата, за прикладом Марлен Дітріх, просто збривали свої брови і малювали нові – ідеально рівні ниточки.

У 50-ті балом правили великий Крістіан Діор і стиль New Look. Для брів це теж була «золота доба»: сексуально вигнуті, як у Мерлін Монро, або яскраві, як у Ліз Тейлор. При цьому волоски було модно трохи піднімати нагору – це додавало образу грайливості.

1990-ті – важкий період як для моди в цілому, так і для брів. Всі самі невдалі б’юті-образи зірок з’явилися саме тоді – брови вищипувалися дуже тонко і з гострим куточком у вигляді галочки замість плавного вигину. Багатьом дівчатам така форма не йшла, надаючи йому агресивним і візуально зменшуючи очі, проте від тренда не відмовлявся ніхто.

Що ж до сучасних дівчат еталонами стали модель Кара Делевінь і Наталія Водянова. Культ природності повернувся, нагадуючи нам про моду 70-х і 80-х, – брови знову стали широкими, темними, з піднятими вгору волосками. Примітно, що єдності форми немає – тепер вона підбирається під кожну особу індивідуально, і це єдино вірне рішення.

Пропоную переглянути еволюцію, та підібрати нову форму або ж знайти, на кого ви схожі зараз.

, , , переглядів: 1 271

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *