Louis Vuitton випустили меблі для мандрівників

Збір коштів на потреби армії України
12.05.2017

Louis Vuitton випустили меблі для мандрівників

Всі ми знаємо, як вдало може прикрасити ваш наряд сумка від Louis Vuitton, але майже ніхто не знає, що відтепер продукцією французького бренду ви зможете прикрасити також і свій будинок. Відомий своїми розкішними валізами, сумками, одягом і взуттям, знаменитий паризький лейбл наважився зазіхнути і на домашній простір шляхом запуску свого нового проекту «Objets Nomades», який полягає в створенні колекції меблів та аксесуарів для подорожей. Були випущені складні стілець і стіл, підвісне крісло, лампа, гамак, шезлонг та ін. – знають чим зачепити.

 

Створив він все, звичайно ж не без співпраці зі знаменитими дизайнерами, в числі яких Патрісія Уркиола, Маартен Баас і Марсель Вандерс.

Марсель Вандерс наприклад, створив складаний стілець Lounge Chair – він представляє собою три окремих модуля, які в різному вигляді створюють три предмети – шезлонг, крісло або пуф.

Отже, у лінійку потрапили необхідні речі для того, щоб відчувати себе комфортно в будь-якому середовищі. Традиційний та водночас такий новий, сучасних погляд на меблі та затишок, буде до вподоби кожному.

, , , , переглядів: 887

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *