Луцький замок та вежі Острога хочуть продавати [Фото]

Збір коштів на потреби армії України
24.10.2015

Луцький замок та вежі Острога хочуть продавати [Фото]

Хмельницький архітектор В`ячеслав Соколовський зі Славути хоче створити серію дитячих конструкторів-моделей найвідоміших замків України. Про свій намір чоловік написав у групі Facebook «Архітектура України», пише Історична правда.

Архітектор розповів, що ідею дерев’яних дитячих конструкторів виношував давно. Пробним варіантом іграшки став Луцький замок Любарта. Деталі набору зберігатимуться у дерев’яній скриньці 45х30х15 сантиметрів.

 

 

В`ячеслав Соколовський планує окремо розробити набори В`їзної вежі Луцького замку, Хотинського замку та башти Острога. «Ідея така: маючи, наприклад, комплекти «Луцьк» і «Хотин», можна буде побудувати і «Меджибіж», і «Камянець-Подільський», – пояснює чоловік.

 

 

До набору також планують додати словничок архітектурних термінів та інструкцію. Передбачається комерційне втілення ідеї, нині автори налагоджують виробництво. Архітектор додає, що планує також виготовити ще складніші комплекти: з конусним дахом і круглими вежами. Так дитина зможе зібрати практично всі відомі замки України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше цікавих фактів

У Канаді зняли фільм про Голодомор в Україні

У рівненському Еко-маркеті Ревізор знайшов нафталін [Відео]

Польська художниця створює вражаючі картини на опалому листі [Фото]

Рівняни побачать Любов у 3D? [Відео]

Італійські кухарі спекли найбільший у світі торт [Фото]

, , , , переглядів: 1 313

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *