Магнітні бурі у березні 2015 – прогнози

Збір коштів на потреби армії України
17.03.2015

Магнітні бурі у березні 2015 – прогнози

 
   В які дні першого місяця весни слід очікувати магнітних бур і підвищеної сонячної активності?

  
  За попередніми даними, у березні 2015 року очікуються дві магнітні бурі, інформує Космологічний портал безпеки. Перша, слабка, прогнозується упродовж двох перших днів місяця – 1-2 березня

  Більш сильне геомагнітне збурення обіцяють 17 березня. Напередодні очікується потужний викид плазми і спалах на Сонці, який і спричинить магнітну бурю на Землі, порушення в роботі засобів супутникового зв’язку та проблеми зі здоровям та настроєм у метеочутливих людей.

 
  За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСИС,  невеликі хвилювання магнітосфери Землі очікуються 1, 3, 16-17, 22-23, 27-28 березня.  Середня магнітна буря ймовірна 1828, 29 березня. Сильні магнітні бурі поки не прогнозуються.

 
  Космічний Центр Оточуючого Середовища (Space Weather Prediction Center, USA) прогнозує неспокійну геомагнітну обстановку на початку і в другій половині місяця – магнітні коливання середньої потужності 1, 2, 18-19, 20-22 березня
 
 
 
 
  За даними GISMETEO.ua, отриманими зі Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force (США), слабкі магнітні коливання очікуються 1, 8-10, 12-14, 17-21 березня. Досить сильна магнітна буря – вранці 2, 13, 18, 19, 22 березня.

 
  УВАГА!
 
  Найбільш точний прогноз наукові фахівці дають за 1-3 доби до початку магнітної бурі або шторму – після отримання та обробки в обсерваторіях сигналу про спалахи, плями, чорні діри та інші зміни на Сонці. 
 
 
 
   Більшість з метеочутливих людей починає реагувати на магнітні бурі за 1-2 дні до них, тобто в момент спалахів на самому Сонці, інші відчувають нездужання лише в самий пік геомагнітного збурення магнітного поля Землі.
 
  Група ризику – люди з ослабленим імунітетом, нервовими розладами, авітамінозим, різними хронічними недугами, а особливо кардіохворі, гіпертоніки.

  Якщо погано почуваєтесь і все валиться з рук у такі несприятливі дні – варто більше приділити увагу своєму здоров`ю. Наприклад, меншити фізичні навантаження, уникати стресів, частіше перебувати на свіжому повітрі, відмовитись від алкоголю, кави, міцного чаю, сигарет. А ще – не панікувати й не зациклюватись на магнітних бурях. 
 
  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 

 

, , переглядів: 1 729

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *