Магнітні бурі у грудні 2014 – прогноз

Збір коштів на потреби армії України
18.12.2014

Магнітні бурі у грудні 2014 – прогноз

    Магнітні бурі впливають не тільки на роботу систем супутникового зв`язку та навігації, а й на наше здоров`я та самопочуття. Більшість з метеочутливих людей починає реагувати на магнітні бурі за 1-2 дні до них, тобто в момент спалахів та штормів на самому Сонці, інші відчувають легке нездужання лише в самий пік геомагнітного збурення магнітного поля Землі. В які дні грудня слід очікувати магнітних бур?

 

   На початку місяця 2014, за даними GISMETEO.ua, отриманими зі Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force (США), слабкі магнітні коливання очікуються 1-2, 4, 17-18 грудня, магнітна буря можлива 8, 21-22 грудня.

 

   Космічний Центр Оточуючого Середовища (Space Weather Prediction Center) прогнозує спокійне магнітне поле Землі на початку місяця і невеликі геомагнітні збурення у першій-другій декаді грудня, зокрема 7 – 8, 20, 22 числа.

  

    За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСИС,  хвилювання магнітосфери Землі та помірні магнітні бурі (5 балів) можливі  4, 9, 12-13, 18 грудня.

    

  УВАГА!

  Найбільш точний прогноз наукові фахівці дають за 1-3 доби до початку магнітної бурі або шторму – після отримання та обробки в обсерваторіях сигналу про спалахи, плями, чорні діри та інші зміни на Сонці. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Магнитные бури в ноябре 2014 – прогноз

 

, , , , переглядів: 1 303

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *