Магнітні бурі у лютому 2015 – прогноз

Збір коштів на потреби армії України
19.02.2015

Магнітні бурі у лютому 2015 – прогноз

 
В які дні останнього і найважчого місяця зими слід очікувати магнітних бур і підвищеної сонячної активності?
  
Космічна погода у лютому 2015 буде трохи неспокійна, але більш-менш стабільна. Сильні магнітні бурі поки не передбачаються.

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСИС,  невеликі хвилювання магнітосфери Землі очікуються 1-2, 6-7, 15-18 лютого.  Магнітна буря прогнозується 28 лютого.

Космічний Центр Оточуючого Середовища (Space Weather Prediction Center, USA) прогнозує спокійну геомагнітну обстановку на початку місяця і незначні геомагнітні збурення 1-2, 7-8 лютого. Магнітна буря – 18 лютого.
 
За даними GISMETEO.ua, отриманими зі Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force (США), слабкі магнітні коливання очікуються 1-2, 16-17 лютого, мала магнітна буря ймовірна 2, 14-18 лютого.
 
УВАГА!
 
Найбільш точний прогноз наукові фахівці дають за 1-3 доби до початку магнітної бурі або шторму – після отримання та обробки в обсерваторіях сигналу про спалахи, плями, чорні діри та інші зміни на Сонці. 
 
 Більшість з метеочутливих людей починає реагувати на магнітні бурі за 1-2 дні до них, тобто в момент спалахів на самому Сонці, інші відчувають нездужання лише в самий пік геомагнітного збурення магнітного поля Землі. Група ризику – люди з ослабленим імунітетом, хронічними недугами, кардіохворі, гіпертоніки.

У такі несприятливі дні варто трохи більше приділити увагу своєму здоров`ю, зменшити фізичні навантаження, уникати стресів, частіше знаходитись на свіжому повітрі. А ще – не панікувати й не зациклюватись на магнітних бурях. 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
, , переглядів: 1 651

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *