Магнітні бурі у січні 2015 – прогноз

Збір коштів на потреби армії України
25.01.2015

Магнітні бурі у січні 2015 – прогноз


   В які дні у перший місяць нового року слід очікувати магнітних бур і підвищеної сонячної активності?
  
    Космічна погода у січні 2015, як і в грудні 2014, буде досить спокійна, але вже не така, як у грудні. За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСИС,  невеликі хвилювання магнітосфери Землі очікуються 2-5, 8-9, 24-25, 30-31 січня. Магнітні бурі (помірні, рівня G1) можливі  3, 8, 30, 31 січня.
    
   Космічний Центр Оточуючого Середовища (Space Weather Prediction Center) прогнозує спокійну геомагнітну обстановку на початку січня і слабкі геомагнітні збурення 6-8 січня з піком 7 січня, а також малі магнітні бурі 22, 25, 27, 30 січня.
 
  За даними GISMETEO.ua, отриманими зі Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force (США), слабкі магнітні коливання очікуються 1-3, 5-6, 8-9, 22-24, 30-31 січня.
 
  УВАГА!
 Найбільш точний прогноз наукові фахівці дають за 1-3 доби до початку магнітної бурі або шторму – після отримання та обробки в обсерваторіях сигналу про спалахи, плями, чорні діри та інші зміни на Сонці. 

 
  На що впливають магнітні бурі?
 
– робота систем супутникового зв`язку та навігації, енергетичні системи, трансформатори і трубопроводи;
 
– самопочуття метеочутливих, хворих, ослаблених, втомлених людей.
 
 
     Магнітні бурі та здоров`я
 
  Можливі проблеми з тиском, головні болі, мігрені, безсоння, підвищена нервовість та роздратованість.
 
  Особлива група ризику – люди з серцево-судинними захворюваннями. Хворим з гіпертонією чи ішемічною хворобою лікарі радять для профілактики приступів прийняти прописані препарати. 
 
  Більшість з метеочутливих людей починає реагувати на магнітні бурі за 1-2 дні до них, тобто в момент спалахів та штормів на самому Сонці, інші відчувають легке нездужання лише в самий пік геомагнітного збурення магнітного поля Землі. Тому в такі несприятливі дні варто трохи більше приділити увагу своєму здоров`ю, зменшити фізичні навантаження, уникати стресів. А ще – не панікувати й не зациклюватись на магнітних бурях. 

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

, , , , переглядів: 1 536

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *