Майбутнє безконтактних платежів – сканування долонь

Збір коштів на потреби армії України
21.01.2020

Майбутнє безконтактних платежів – сканування долонь

Пластикові карти не потрібні. Долоня – майбутнє безконтактних платежів

За даними видання Bloomberg, компанія Amazon.com.Inc працює над платіжними терміналами, які дозволять споживачам оплачувати покупки за допомогою долоні. Йдеться про сканер, який здатний розпізнати зображення долоні користувача. Зараз сама технологія «безконтактної системи біометричної ідентифікації» ще знаходиться в розробці, але творці вірять, що за нею майбутнє і мають намір впровадити її в життя.

Так, повідомляється, що Amazon вже почала тестувати нову розробку на терміналах Visa. Крім того, ведуться переговори з Mastercard Inc на предмет впровадження технології, а також інтерес до проекту виявили такі банки як JPMorgan Chase & Co., Wells Fargo & Co. У планах установка платіжних терміналів з оплатою за допомогою долонь в ресторанах, кафе, точках швидкого харчування та інших торгових закладах. Очікується, що в своєму досконалому виконанні, технологія дозволить зчитувати малюнок долоні на відстані за допомогою спеціальних датчиків і комп’ютерного зору.

Є припущення, що спочатку користувачеві необхідно буде вставити свою кредитну або дебетову карту в термінал, а потім просканувати малюнок долоні. Це буде своєрідна реєстрація, що дозволяє потім оплачувати будь-які покупки за допомогою долоні в тих установах і закладах, які перейдуть на роботу з подібними терміналами. Разом з тим, цілий ряд банків сумніваються в цілковитій безпеці цієї системи і не виключають, що зловмисники зможуть її зламати. Крім того, немає розуміння, чи зможуть споживачі прив’язати до малюнка однієї долоні кілька карт, і як вони зможуть вибрати потрібну при здійсненні оплати.

, , , переглядів: 692

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *