Мар’яна Савка й Ахтем Сеітаблаєв презентують музичну виставу «Не відпускай!»

Збір коштів на потреби армії України
30.06.2021

 

2 липня 2021 під відкритим небом на терасі !FESTrepublic (Львів, вул. Старознесенська, 22-24) відбудеться концерт-вистава «Не відпускай!» за участі актора Ахтема Сеітаблаєва, видавчині і поетки Мар’яни Савки та Тріо «Мар’яничі». Початок о 19:00. Купити квитки https://cutt.ly/0ncrLuD

Запрошуємо на фоні літа і вечірнього неба послухати у музичному супроводі тріо «Мар’яничі» поетичний діалог між чоловіком і жінкою, які випадково зустрілися в аеропорту. Відомий режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв та мисткиня Мар’яна Савка  розкажуть love story у віршах. Чи стане мимовільний погляд початком любові, чи зрозуміють герої, що не хочуть відпускати одне одного? Підуть за покликом серця чи розуму? Чуттєві тексти, ліричні композиції та яскрава акторська гра — створять романтичну атмосферу на даху під липневими зорями.

Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують три роки.

Мар’яна Савка — фронтвумен гурту, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, актриса, перформерка, художниця.

Ахтем Сеітаблаєв — актор, режисер. У фільмографії Ахтема близько десяти кінострічок, серед яких «Кіборги. Герої не вмирають», «Захар Беркут», «Доброволець». Знімався у багатьох серіалах та фільмах, виконав головну роль у стрічці Нарімана Алієва «Додому», грає в театрі.

Юрко Романів — музичний керівник гурту, аранжування і клавішні.

Сергій Гурін — акустична гітара, аранжування.

 

переглядів: 575

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *