Майбутні журналісти зустрілися зі своїми успішними колегами

Збір коштів на потреби армії України
14.05.2018

Майбутні журналісти зустрілися зі своїми успішними колегами

У Рівному розпочався Студентський фестиваль “Журналістська весна” в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.

Протягом кількох днів студенти МЕГУ зможуть відвідати майстер-класи, взяти участь у флешмобі, а також поспілкуватися із своїми майбутніми колегами, нині успішними журналістами.

Саме сьогодні, 14 травня, до студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука завітали журналісти та менеджери відомих рівненських медіа.

“Цей фестиваль – щорічний. Спочатку він називався «Бузкові фестини». А згодом, оскільки у нас факультет журналістики, ми перейменували захід на «Журналістську весну». Він відбувається уже 11 рік. Радіємо, що наші студенти перебувають у продовж тижня в атмосфері свята, справжнього журналістського життя. Це життя – захоплююче, мудре. Студенти можуть зустрітися із цікавими співрозмовниками, дізнатися більше інформації з різних журналістських галузей. Наше студентство протягом цього тижня перебуває в часі святкового творення особистості”, – зазначає декан факультету журналістики Ольга Мітчук .

Під час зустрічі молодь могла дізнатися секрети успіху в журналістиці:

“За час навчання дуже важливо не лише здобути необхідні фахові знання, але й зробити перші кроки в журналістиці. Можливо, хтось зрозуміє, що це не його покликання. І доведеться змінити свою професію. Головне, не боятися змінюватися, експериментувати, рухатися вперед і постійно вдосконалювати себе. І робити трішки більше, ніж від тебе очікують. І більше, ніж ти сам думаєш, що можеш. Щоб потім отримати можливість робити менше того, що вимагатиме хтось, і більше того, чого прагнеш сам”, – зазначає головний редактор ВД “ОГО” Віталій Голубєв.

“Головне, потрібно прагнути реалізувати себе в професії, не боятися підкорювати нові професійні горизонти. Для успіху в журналістиці потрібно постійно поповнювати свої знання, увесь час навчатися, не соромитися чогось учитися у колег”, – говорить координатор Центру комунікацій “МедіЯ” Юлія Друктейніте.
“Журналіст повинен бути креативним, оригінальним та творчим, підмічати ті грані дійсності, які іншим — не помітні. А ще неодмінно потрібно багато працювати”, – говорить головний редактор “Вільне слово” Андрій Бабінець.

“Усе починається з мрії. Для того, щоб досягти успіху потрібно мріяти стати успішним журналістом. Бажаю вам не лише мріяти, але й досягати своїх мрій”, – говорить доцент МЕГУ, Заслужений журналіст України Віктор Мазаний.

Студентам фестиваль подобається:

“Дуже захоплююче, що у нас в університеті відбуваються такі заходи, адже можна познайомитися із своєю майбутньою професією. Поспілкуватися з успішними журналістами, які надихають розвиватися і рухатися далі”, – говорить студентка 3 курсу Жанна.

До речі, студенти організували благодійний ярмарок, прагнучи допомогти відомому журналісту та письменнику Василю Басарабі, який потрапив у лікарню.

 

Олександр ШЕВЧУК

, , , , , , , переглядів: 1 394

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *