Мешканців Басового Кута дістали водії маршруток

Збір коштів на потреби армії України
03.01.2017

Мешканців Басового Кута дістали водії маршруток

Обурена рівнянка Тетяна Ясинська зареєструвала на сайті міськради електронну петицію із пропозицією додати ще один маршрут на Басів Кут.

Читайте також: Таким рівненський Басів Кут ви ще не бачили: відео з квадрокоптера

«Пропоную ввести ще один маршрут через Басів Кут до центру. Маршрути 43 та 44 ходять раз на 20-30хв. Їхавши додому о 20:30 з центру, водій одному з пасажирів повідомив, що це чергова машина і він вже в цій годині має спати вдома, а не їздити. Що за поняття «чергова машина?» Маршрут 44 закінчується по графіку о 21:40! 43 взагалі в 19:30.Чому, наприклад, після 21 години не можна добратися до Басів Кута? Люди ще повертаються з роботи в такій годині, і їхати з пересадками на 38 маршрутку не завжди зручно. Тому для жителів Басів Кута пропоную запровадити ще один маршрут, який курсуватиме до центру з інтервалом руху хоча б 10-15 хв і до 22 години», – написала пані Тетяна.

Читайте також: Огляд 2016 року: найрезонансніші події Рівного та області (ВІДЕО)

І не погодитися з нею важко. Адже вже не вперше мешканці Басівкута, а заодно і жителі Дворецької та прилеглих вулиць, нарікають на якість маршрутного обслуговування. Часто 43/44 маршрутку, єдину яка їде до центру міста, доводиться чекати і по 30-40 хвилин.

Нагадаємо, за правилами, аби міський голова дав офіційну відповідь на цю петицію, за півтора місяці вона має набрати 300 голосів. Підтримати петицію можна за посиланням: http://www.city-adm.rv.ua/Petitions/view-petition/126

, , , , переглядів: 786

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *