Мешканця Рівненщини звинуватили в тому, чого він не робив?

Збір коштів на потреби армії України
06.01.2017

Мешканця Рівненщини звинуватили в тому, чого він не робив?

Ця сумна історія почалася ще в кінці грудня 2016 року. У селі Олександрія на Рівненщині у ніч з 24 на 25 грудня сталася бійка. Щось не поділили між собою два молодики. Один з низ, зрештою, потрапив у лікарню з ножовим пораненням, інший – відбувся синцями та забоями.

На місці події працювала поліція, опитували свідків і потерпілих, призначили експертизу. Згодом, у понеділок, 26 грудня, в одному із рівненських видань з’явилась новина, в якій йшлося про те, що, мовляв, батько заступився за сина і наніс ножове поранення його кривднику. У своєму матеріалі видання посилається на відділ комунікації поліції Рівненської області.

Це представник поліції, яка працювала на місці події

Цей батько – Олександр Юсенко. Саме він звернувся до мене, як до журналіста і розповів як усе було, з його точки зору. Скажу одразу, що я вірю цьому чоловіку, адже він надав документи, фото і довів, що все було не так, як у тому матеріалі.
Олександр не заперечує факту конфлікту, який стався між його сином Дмитром та іншим мешканцем Олександріїї біля місцевого кафе «Діана». Але заявляє, що особисто він на «розборки» не ходив і нікого ножем не ранив, як йдеться у матеріалі. Весь час Олександр Юсенко перебував у себе вдома, що доводять і свідки – дружина та донька.

– Знаєте, як воно в селі буває. Люди десь прочитали ту статтю і питають мене чи то правда. А я питаю у відповідь, чи вони вірять, що я міг таке зробити. У мене вже стільки нервів пішло через такий відвертий наклеп. І якби я й справді порізав того хлопця, то мабуть вже сидів би у СІЗО чи була б порушена кримінальна справа. А щодо сина Дмитра, то скажу так: він у мене вже дорослий, 24 роки хлопцю, то нехай відповідає за свої дії, – розповідає Олександр Юсенко.

Я вважаю, що цій ситуації винити журналістів і видання буде несправедливо. Бо вони посилаються на поліцію. Виходить, що поліція поширила неправдиву інформацію. А людина потерпає від цього.

Правда, пан Олександр розповів мені по годинах, що робив і де був. Як ходив надвір годувати собаку, як вкладали спати молодшу донечку, як старша дочка виходила на двір. Весь той час, коли він за повідомленням поліції нібито «заступався за сина», Олександр Юсенко був удома.

Дуже сподіваюся, що ситуація таки вирішиться і наші правоохоронці проведуть якісне розслідування цієї події. І дуже хочеться побажати прес-службі поліції бути уважнішими та перевіряти факти перед розсилкою прес-релізів у ЗМІ.

Галина Струс

, , , переглядів: 548

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *