Міфи про тату

Збір коштів на потреби армії України
21.07.2019

Міфи про тату

   Татуювання – процес нанесення стійкого малюнка на тіло. Виконується за допомогою місцевого травмування шкіри з занесенням в  дерму фарбованого пігменту.  Процес відноситься до модифікацій тіла. Сьогодні татуювання не несе в собі ніяких сакральних значень та не визначає класову роль, звичайно , якщо це не  африканські племена.
У ХХІ столітті нікого не здивувати неординарним малюнком на тілі. Татуювання для  молоді  – мистецтво , спосіб самовираження. Хоча тату індустрія дуже розвинена, люди досі будують міфи про неї.
Отож, пропоную розглянути 5 найпоширеніших міфів про тату.
1. ЦЕ НАЗАВЖДИ!
Так, татуювання це не малюнок хною. Воно не змиється через 3 тижні, не стрет ся вологою серветкою. Люди йдуть на цей крок свідомо, розуміючи всі наслідки. Проте, тату індустрія не стоїть на місці, набридлий або неякісний малюнок можна видалити за допомогою лазера. Процес болючий та довготривалий, але дієвий.
2. ТИ ЩО СИДІВ?!
Раніше ,люди позбавлені волі, дійсно набивали так звані «масті» для того ,щоб віднести себе до певної касти. Все робилось чорнилом, малюнки були не якісні , зараження крові через антисанітарію та інші проблеми супроводжували їх власників. Сьогодні це 100% міф. Якісне тату ніяк не схоже на домашній «партак» і його з легкістю можна відрізнити. Татуйовані люди – не колишні ув’язнені, а звичайні люди!
3. ЦЕ СМЕРТЕЛЬНО БОЛЯЧЕ!
Больовий поріг у кожного різний, тому процес нанесення малюнку може кардинально відрізнятися. Хтось потребує місцевої анестезії , а комусь просто лоскотно. Найчастіше люди описують процес набивання тату так :
• Схоже на опік
• Таке відчуття , що мене дряпає кішка
• Наче бджола вжалила .
4. НІЯКОЇ РОБОТИ!
Існує міф , що з татуюванням не приймають на роботу,в державні установи. Звичайно, існують певні рамки дозволеного, але якщо малюнки можна сховати за одягом – проблем не буде. А якщо вони і з’являться то це стимул почати власну справу!
5.ЯКИМ ТИ БУДЕШ В СТАРОСТІ?!
Звичайною людиною похилого віку. Повірте, нікого в старості не буде хвилювати зовнішній вигляд Ваших татуювань. По-перше, таких людей було є і буде дуже багато. По-друге, в 70 років, Вас більше хвилюватиме власне здоров’я та розмір пенсії, а не «прикраси молодості».
Це були основні міфи по татуювання, які бентежать та цікавлять людей. Можливо, після прочитаного Ви схочете набити своє перше тату ,або зміните думку про тату культуру. І пам’ятайте головне – живіть так як хочете, бийте якісні малюнки, працюйте на омріяній роботі та цінуйте близьких!

переглядів: 1 575

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *