Місячний календар стрижок на липень 2021

Збір коштів на потреби армії України
23.06.2021

Місячний календар на липень 2021 року допоможе спланувати похід до перукаря. Дізнайтесь, коли можна стригтися, щоб волосся росло швидко, адже цього літнього місяця будуть як сприятливі, так і несприятливі дні для цього.

 

Міцність волосся багато в чому залежить не тільки від регулярності догляду, але і від часу, коли ми приходимо до перукаря і просимо майстра зробити стрижку. Якщо взяти до уваги показники місячного календаря 2021 року на липень, у сприятливі дні волосся буде здоровим, блискучим, його сила збільшиться, і воно буде рости дуже швидко.

Місячний календар стрижок на липень

 • 1-3 липня. Несприятливий період для стрижки, хоча на загальний стан волосся і зачіски практично не впливає. В цей час є бажання щось змінити і якось урізноманітнити своє життя. Однак стрижку слід відкласти, це може негативно позначитися на стані волосся і їх зовнішньому вигляді. Зачіска, зроблена у цей період дуже швидко втрачає свою форму. Успішними будуть фарбування, відновлювальні процедури, тонізування. Користь принесе масаж голови, приплив крові до коренів волосся прискорить їх ріст і поліпшить загальний стан. Укладання слід проводити за допомогою косметики, що містить колаген або віск.
 • 4-5 липня. Місяць у Тельці – прекрасний час для стрижки. Нова зачіска додасть вашому волоссю сили і енергії, а їх зовнішній вигляд зміниться на краще. Структура волосся в цей час лише покращується, а локони за мінімальних зусиль набувають здоровий блиск і доглянутий вигляд. Косметичні процедури, крім прекрасного зовнішнього вигляду, принесуть спокій та емоційний баланс до душевного стану. Навіть забарвлення і завивка не спричинять звичного негативного впливу. Щоб досягти найкращого ефекту від оздоровчих процедур для волосся, необов’язково відвідувати салон краси, така ж хороша буде і домашня маска з натуральних інгредієнтів. Телець позитивно впливає на стан волосся: фарбування сивого волосся буде успішним, а також зміцнення волосся, освітлення, вищипування брів.
 • 6-8 липня. Місяць у Близнюках – стрижки, зроблені в цей період, будуть цілком непоганими: рухливість повітряного знака додасть їм пишність і обсяг, але не варто очікувати, що вони протримаються довгий час. Волосся буде рости дуже швидко, але їх структура і загальний стан не покращаться. Швидше, навпаки – постригши волосся кілька разів, поки Місяць проходить знак Близнюків, ви ризикуєте розпушити волосся, зробити його ламким і посіченим. Зачіска повинна бути легкою і повітряною, краще повністю відмовитися від прикрас та декоративних предметів. У цей період абсорбція збільшується, так що різні маски, живильні бальзами максимізують свою ефективність і будуть з вдячністю отримані. Відмінний час для фарбування та мелірування, волосся будуть насичені пігментом, при цьому їх структура не постраждає, а колір збережеться протягом встановленого часу.
 •  9-10 липня. Місяць у Раку – не найпростіший період, вплив цього знака на ваше волосся доставить вам масу незручностей. Планувати стрижки та зачіски на сьогодні не варто, вони не виправдовують сподівань: вони будуть виглядати неохайно і швидко втратять форму. Існує небезпека піддатися миттєвому пориву і вчинити необдуманий вчинок, про що доведеться пошкодувати. Волосся, стрижене в цей день, відростає дуже довгим, кошлатим і виглядають неохайно. Мити волосся в цей період не рекомендується, а для фарбування варто використовувати тільки натуральні рослинні барвники. Є істина і позитивні сторони – здорова структура волосся не зміниться. А для сухого та пошкодженого волосся надзвичайно вдалим буде проведення оздоровчих та живильних процедур. Це гарний час для освітлення волосся.
 • 11-12 липня. Місяць у Леві – вважається одним з найбільш сприятливих періодів для відвідування майстра-перукаря. Практично всі процедури з волоссям пройдуть успішно: стрижка, укладання, фарбування, тонування, зміна кольору. Якщо ви хочете позбутися невдач і залучити позитивну енергію – сьогодні вам неодмінно слід постригтися, і життя неодмінно зміниться на краще. Але якщо ви планували хімічну завивку, то краще відкласти її: адже сьогодні пасма занадто сильно завиті. Позитивний вплив Лева на зовнішність відповідає його яскравій натурі: волосся стає красивим, пишним і шовковистим. Однак не тільки стрижка принесе бажаний результат, сміливо наносьте на волосся живильні маски, робіть масаж голови й приймайте цілющі ванни.
 • 13-15 липня. Місяць у Діві – це період, наповнений справді жіночими рисами: розсудливістю, лагідністю та тягою до краси. Тому не слід відкладати візит до перукаря, адже цей день ідеально підходить для всіх видів маніпуляцій з волоссям. Зроблені зараз стрижки будуть мати гарний вигляд і надовго збережуть форму. Волосся наберуть сили і придбають здоровий вигляд, а кінчики більше не будуть сіктися. Також успішними та результативними є будь-які маніпуляції з волоссям, будь то фарбування, хімічна завивка чи активізація. Після них локони ще довго будуть радувати своїм прекрасним станом. Окрім здорового вигляду волосся, відвідування салону краси також позитивно вплине на ваш інтелект: це покращить пам’ять і полегшить засвоєння нової інформації.
 • 16-17 липня. Місяць у Терезах – не робить істотного впливу на загальний стан волосся. Належність до стихії Повітря забезпечить легкість і об’єм зачісці, але водночас буде спостерігатися деяка сухість. Після стрижки волосся починає рости швидше, але стає неслухняним і важким для укладання. Мийте волосся кращими шампунями, що зволожують шкіру голови, використовуйте бальзами. Від цього вони будуть рости краще, зберігаючи об’єм і пишність. Віддавайте перевагу легким маскам і натуральним трав’яним відварам. Завивка і фарбування також пройдуть без надмірностей, але не варто покладатися на їх довговічність. Відвідування перукарні в Місячний період у знаку Терезів допоможе поспілкуватися з людьми, наповнити легкістю та оптимізмом.
 • 18-19 липня. Місяць у Скорпіоні – порушує відчуття гармонії, це надзвичайно нестійкий знак зодіаку. Стрижка підходить лише для слабких, тонких, ламких і сухих волосся, це зробить їх жорсткішими та густішими. При хорошій структурі волосся позитивного ефекту не буде. Косметичні процедури, такі як завивка або фарбування, негативно вплинуть на стан волосся та їх зовнішній вигляд. Але якщо ви все-таки вирішите, то найкращим варіантом будуть природні засоби. День підходить для харчування волосся, оздоровчих процедур. Чарівний ефект стрижки в цей період може дуже несподівано вплинути на ваше приватне життя та стосунки з протилежною статтю. Тому, якщо ви не готові до такого ризику, візит до перукаря краще відкласти.
 • 20-21 липня. Місяць у Стрільці – це час підвищеної активності та довіри. Якщо ви хочете надовго зберегти нову стрижку, то сьогодні її краще не стригти. Волосся після стрижки дуже швидко відростуть і будуть неслухняними. Зачіски, зроблені в цей період, не відрізняються елегантністю і гарним зовнішнім виглядом. Однак зачіски, зроблені під впливом Стрільця, можуть підвищити ваш авторитет серед колег і вивести на новий рівень роботи. Оздоровчі процедури сьогодні не принесуть відчутного ефекту, волосся будуть виглядати приблизно однаково, як до, так і після. Забарвлення і завивка також не порадують якістю, вони дуже швидко втратять зовнішній вигляд і вимагатимуть додаткових поїздок до майстра.
 • 22-23 липня. Місяць у Козерозі – дуже сприятливий період для догляду за своєю зовнішністю. Усі процедури з волоссям принесуть користь і принесуть дивіденди у вигляді захоплених поглядів. Корисно відвідати перукарню, адже кращий час для зміцнення волосся і надання їм здорового блиску, просто щоб не знайти. Стрижки матимуть доглянутий і стильний вигляд, посічені кінчики зникнуть, а пасма покращать свою структуру і придбають дивовижну силу. Фарбування та тонування будуть успішними. Це хороший період для завивки, він не завдає великої шкоди волоссю. Зачіску краще вибирати спокійну, не надто вишукану, намагайтеся не переборщити з аксесуарами. Після стрижки в дні Козерога можна забути про випадання волосся.
 • 24-25 липня. Місяць у Водолії – ідеальний час для любителів ризику. Результат від походу до перукаря може бути зовсім несподіваним: або абсолютно ідеальна, або зовсім невдала зачіска. Сьогодні чудовий день для незвичайних стрижок і екстравагантних укладок. Експерименти з незвичним тонуванням або фарбуванням у нетиповий для вас яскравий колір також будуть успішно завершені. Якщо ваш вибір – проста, нічим не примітна стрижка, тоді візит до перукаря краще відкласти: волосся стануть неслухняними та неживими, не піддадуться укладанню. Є ризик, що ця зачіска швидко втомить вас. Стрижка у Водолії чарівно приваблює зміни. Тому тим, хто в житті й все добре, краще не шукати змін.
 • 26-28 липня. Місяць у Рибах – не найкращий час для відвідування перукарні. Необхідно уникати будь-яких маніпуляцій з волоссям, небажано навіть мити волосся. Вплив цього знаку на вас насамперед відчує шкіру голови: може з’явитися лупа. Хімічний вплив на волосся, завивка або фарбування може негативно вплинути на волосся і навіть пошкодити його. Сьогодні корисними будуть ванни для розслаблення, для виготовлення масок краще використовувати свіжі фрукти. У міру зростання Місяця власники тонкого та пошкодженого волосся зможуть їх зміцнити, вони повинні проводити оздоровчі та загальнозміцнювальні процедури. Рекомендується використовувати компреси з настоїв лікарських трав, парових ванн з ароматичними маслами, зволожувальних кремів.
 • 29-30 липня. Місяць в Овні – несприятливий період для стрижки, хоча загальний стан волосся і зачіски практично не впливає. В цей час є бажання щось змінити і якось урізноманітнити своє життя. Однак стрижку слід відкласти, це може негативно вплинути на стан волосся і їх зовнішній вигляд. Зачіска, зроблена під час проходження Місяця за цим знаком, дуже швидко втрачає свою форму. Успішно будуть фарбування, відновлювальні процедури, тонізування. Користь принесе масаж голови, приплив крові до коренів волосся прискорить їх ріст і поліпшить загальний стан. Укладання слід проводити за допомогою косметики, що містить колаген або віск.
 • 31 липня. Місяць у Тельці – прекрасний час для стрижки. Нова зачіска додасть вашому волоссю сили та енергії, а їх зовнішній вигляд зміниться на краще. Структура волосся в цей час лише покращується, а локони за мінімальних зусиль набувають здоровий блиск і доглянутий вигляд. Косметичні процедури, крім прекрасного зовнішнього вигляду, принесуть спокій та емоційний баланс до душевного стану. Навіть забарвлення і завивка не спричинять звичного негативного впливу. Щоб досягти найкращого ефекту від оздоровчих процедур для волосся, необов’язково відвідувати салон краси, така ж хороша буде і домашня маска з натуральних інгредієнтів. Телець позитивно впливає на стан волосся: фарбування сивого волосся буде успішним, а також зміцнення волосся, освітлення, вищипування брів.

 

, , переглядів: 1 112

Один коментар
 1. Сприятливі і несприятливі дні місячного календаря в липні 2021 року, коли можна і навіть потрібно стригти волосся, а коли не варто відвідувати перукарню

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *