Міжнародний день білявок – сьогодні свято у світловолосих красунь

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2021

Сьогодні, 31 травня біляві красуні відзначають Міжнародний день білявок. Головна мета свята – спростувати міф про те, що володарки світлого волосся недолугі та несамостійні. 

Історія Міжнародного дня білявок

Засновницями свята стали блондинки-адвокатеси в США. Їх не влаштовувало, що чоловіки-адвокати перешкоджали їхньому кар’єрному росту, не сприймали колег серйозно, та й отримували більше грошей. Образливі жарти в сторону білявок змусили дівчат боротися за свої права за допомогою ось такого свята.

Є ще одна версія виникнення свята. У 2001 році вийшов фільм, який показав людям життя блондинки-Барбі з іншого боку. Картина називалася «Білявка у законі», а головна роль дісталася голлівудській красуні Різ Візерспун. Кінострічка дуже сподобалася глядачам, тому останній весняний день в США запропонували присвятити блондинкам.

Привітання з Днем білявок

День блондинок вітання з днем блондинок на українській мові31 травня - Всесвітній день блондинок: яскраві привітання, картинки та  вірші - Amazing Ukraine - Дивовижна Україна

***

Вітаю з Днем білявок. Бажаю завжди залишатися яскравим сонечком, білою смугою в житті близьких людей, яскравою удачею і доброю надією. Бажаю прикрашати цей світ бездоганною красою і світлою головою, бажаю бути щиро коханою та неповторною.

***

Вітаю з Днем білявок!

Бажаю яскравих вечірок.

Щоб легко все вдавалося,

Те, що хочеш, щоб збувалося.

Щоб примхи виконували

І подарунки купували.

Не товстіти щоб від торта

Й часто їздити по курортах!

***

Вітаю з Днем білявок. І хто б як би не жартував щодо кольору твого волосся, я бажаю тобі завжди залишатися приголомшливою, вишуканою, розумною, красивою, талановитою, чарівною та чудовою жінкою. Будь щаслива, кохана й успішна, затребувана в сфері своєї діяльності та шанована в колі своєї родини!

***

У всесвітній день блондинок

Побажати тобі хочу

Тільки класних вечірок,

Про роботу – промовчу.

Щоб дні, а так само ночі,

Проходили без турбот,

Нехай все буде, як ти хочеш,

І любові круговорот!

31 травня - Всесвітній день блондинок: яскраві привітання, картинки та  вірші - Amazing Ukraine - Дивовижна Україна

***

Дорогі блондинки
У всесвітній день блондинок я хочу сказати вам, що завжди одягнені по сучасній моді, стильно, так пристрасно і так сексапільно, що від захвату я німію. Весь світ сьогодні для вас, блондинок, ви, жінки, яких так мало!

***

Весь світ сьогодні для блондинок,
Їм все тепер дозволено!
Побільше було щоб іскрінок
В очах! Ви солодші, ніж вино!

Ви жінки, яких так мало,
Природа свято створила!
У вас і заклик і виклик таємний,
Такі, дівчата, справи!

***

Дорогі та люблячі мої блондинки. Вітаю сьогодні вас з Вашим міжнародним днем – Днем Блондинок. Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів у вашій нелегкій роботі бути блондинкою та щастя вам.

***

Картинки, вірші, привіттання з Днем блондинок

***

Дорогі наші блондинисті блондинки нашого часу. Нарешті ви знайшли своє власне довгоочікуване і заслужене свято. Хочу побажати вам гарних нарядів та усмішок по життю! Щиро обіцяю, що як шанувальник вашого племені, ніколи не зміню свого ідеалу.

 

***

Ти – прекрасна блондинка
І бажаю я, люблячи,
Щоб будь-яка вечірка
Провалилася без тебе!

Щоб такою ж прекрасною
Залишалася ти завжди,
Милою, ніжною, розумною, пристрасної,
Не нудьгувала ніколи!

***

Картинка, привітання з Днем блондинок
, переглядів: 1 533

Один коментар
  1. Професійному святу залізничників – Дню залізничника – йде вже друге століття. В Російській імперії святкування цього дня було запроваджено наказом міністра шляхів сполучення від 28 червня 1896 року і приурочено до 25 червня – дня народження імператора Миколи I. Радянська влада внесла корективи, і професійне свято працівників залізниць у 1936 році було перенесене на 30 липня, а в 1940-му на першу неділю серпня. 2 серпня 1953 року, у День залізничника, в Києві у Сирецькому парку було відкрито дитячу залізницю. Побудовано її силами Південно-Західної залізниці. На момент відкриття до рухомого складу дитячої залізниці належав паровоз і 5 дерев’яних вагонів. На відео – репортаж з Дитячої київської залізниці, відзнятий телеканалом ICTV у липні минулого року 6 червня 1992 року в Києві відкрито Музей електротранспорту, створений за ініціативою Лідії Архипівни Лівінської, яка була директором музею від дня його заснування до самої смерті в 2014 році. Сучасна назва – Музей історії Комунального підприємства “Київпастранс”. У фотогалереї – навчальна екскурсія до Музею електротранспорту старшокласників київської спеціальної школи-інтернату №26 (Дніпровський район столиці).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *