Молодь збирається на найбільшу в Україні теренову гру

Збір коштів на потреби армії України
03.03.2018

Молодь збирається на найбільшу в Україні теренову гру

Вже цієї весни, 28 квітня – 1 травня, відбудеться спортивно – патріотична гра “Гурби – Антонівці”.  Вже 16-й рік поспіль понад 400 юнаків та дівчат із всієї України з’їдуться на місце найбільшого в історії бою Української Повстанської Армії, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей, в урочищі Гурби. Особливої популярності гра здобула після подій на Майдані: тоді заявки на участь подали 600 учасників, серед яких були обрані 330. Популярність заходу пояснюється його ефективністю: він згуртовує та гартує патріотичну молодь з різних областей, готує нову генерацію дієвих та рішучих патріотів, які готові змінювати країну.

Молодь, озброївшись витривалістю, жагою до перемоги демонструє всю міць і силу духу українців, і не тільки, оскільки участь у грі неодноразово брали юнаки з Білорусії, Литви, США.  Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 60 годин без перерви. Часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.

Проживи три доби життям воїна УПА. Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на “алярм”, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою…

Участь у грі безкоштовна, окрім того, усім хто встигне зареєструватись у березні – фірмовий баф у подарунок. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Організатори заходу: Молодіжний Націоналістичний Конгрес за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 

Дізнатись більше про гру:  http://gurby.org.ua/

Сторінка FB: https://www.facebook.com/gurby.org.ua/

 

Прес – служба Молодіжного Націоналістичного Конгресу press@mnk.org.ua ;

Контактний телефон  +380934872113 (Анастасія)

Голова оргкомітету +380662482149 (Валерій)
 

, , , переглядів: 923

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *